Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák is a talpukra esnek,...

A kutyák is a talpukra esnek, mint a macskák?

Figyelt kérdés
Ha egy kutya 3 métert zuhan,a talpára fog esni???
2011. aug. 3. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Patrik100 válasza:
100%
Nem.
2011. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem, meghal.


A macska is csak akkor éli túl, ha ejtőernyőt formál a testéből, ha van rá ideje.

Ez nem azt jelenti, hogy magasról kell esnie.

Ráadásul tudok olyan macskát, aki kiesett az ablakból, nem tört el csontja, mégis furcsa lett, zavarodott, lehet, hogy a földetérés után gurult és beverte a fejét.

2011. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a 3 m az szerintem nem olyan sok,attol még egy macskának nem lessz baja,mert már láttam nem egy macskák leugrani háztetőröl és erkélyröl.De a kutyák esetében is igy van valyon?
2011. aug. 3. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A macskák nem formálnak ejtőernyőt a testükből. A perdületmegmaradást kihasználva forognak úgy, hogy talpra essenek.

Olvastam valahol, hogy a macseknak nagyobb az esélye a túlélésre ha a 32. emeletről esik ki (véletlenül), mint a 7. emeletről, azért, mert addigra elmúlik a kezdeti sokk, és tudnak izommal tompítani. Ennek az információnak a hitelességét se megerősíteni, se megcáfolni nem tudom.

2011. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
eshetnek a talpukra de ahhoz neki kell leugrania de ha ledobsz egy kutyát 3méterről akkor az nem taépra fog érkezni ha mégis az azért van mert olyan ózba dobod le
2011. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A macska se esik mindig a talpára...
2011. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Patrik100 válasza:
A kutya hogyha háztetőröl vagy ereklyéről ugrik le akkor nagyon kevés az esélye hogy túléli szerintem azért mert a kutyának nem olyan rugalmas egyrészt a lába.
2011. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Patrik 100

Bocs,de most nagy tévedésben vagy,mert nem egy kutyánk volt már,aki kissebb ház tetejéröl ugrott le 4-5 métereket.És nem volt semmi baja.Vagyis nem látszott,pedig kistermetü korcs keverék volt.

2011. aug. 3. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!