Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan "készül" a LUXPUP?

Hogyan "készül" a LUXPUP?

Figyelt kérdés

Elnézést a készül szóért, de szebben nem tudtam leírni. Tejesen a LUXPUPok tenyésztése ellen vagyok, szegény kutyák, ha egyáltalán annak lehet nevezni, az egész életük szenvedés, legalábbis ami bennük zajlik - legbelül, ici pici szervek stb... De hogy készül? Génmanipulációval? A honlapjukon írják, hogy sokan kérdezik hogy lettek ilyenek a kutyák - kicsik stb? De természetesen választ nem adnak: kérdésre kérdés. Ismerősöm is teljesen ellene van, de azt mondta, ha valóban génmanipulációval születnek a kiskutyák, ekkor ez lehet az első lépés, hogy az embereknél kiszűrjék a hibás géneket - ami igaz. És kik csinálják? Orvosok, tenyésztők?


[link]


2011. aug. 4. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy génmanipuláció lenne, inkább "tudatos" szelekció. A legkisebb egyedeket tenyésztik tovább, így mennek egyre összébb ezek a már kutyának nem nevezhető nyomorult szerencsétlenségek.
2011. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gusztustalan dolog, amit egyesek művelnek... aztán eladják 4000 euróért
2011. aug. 4. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Ciki,hogy van barom,aki ennyit a egy divatkorcsért.

Közben hasonló kutyák ezrei halnak meg a világon,mert senkinek nem kellenek.

2011. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az Elsővel.
2011. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. aug. 13. 20:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kereslet kínálat piac és kapitalizmus erről szól a világ. Mivel el tudják adni 4000ért és semmi nem tiltja ,ezért jó hogy tenyészteni fogják...Sznobok mindig vannak és lesznek ,nekik az számít hogy a másik sznobnak elmondhassák ,hogy nekem telik bezzeg ilyen drága és ritka kutyára! Aztán a másik is vesz és így tovább.Benne van a nevében is LUXUSKUTYULI erre harap a "úrinép"

De a kérdésre: biztos nem laboratóriumban készítik petricsészében ,hanem fogják a legapróbb termetű ebfajták legapróbb termetű példányait és "összerakják" őket aztán így tovább..

Hogy készűlt a csivava a nálánál sokkal de sokkal nagyobb farkasból? Kb ugyanígy, csak jóval hosszabb időbe telt.

2012. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Undorító, amit művelnek...
2012. márc. 31. 22:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyiket keverték valami "extramini" csivavával, ettől kisebbek is lettek, meg golyóbb is a fejük, aztán szépen kiválogattk azokat, amik nem hasonlítanak csivavára, és voila, kész a még kisebb, még torzabb verzió bármilyen fajtából.
2012. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Génmanipulációval nem készülhet, mivel a GMO-s háziállatok "gyártást" (rémes szó de nem tudok jobba) törvényileg tiltják és korlátozzák, állatot is csak akkor lehet így előállítani, ha külön engedélyt kapnak rá, teszem azt humán gyógyászati célokra.
2012. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sajnálom ezeket az ártatlan jószágokat. Mégis milyen életük van? Egy jót nem futkoshatnak a füvön, más kutyákkal való játékról szó se essék...

Ezeknek csak vegetálás az élet, nem is tudom mivel etetik őket? Csak valami májkrémszerű táppal?

2012. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!