Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg lesz EB adó?

Tényleg lesz EB adó?

Figyelt kérdés
És mikortól?Ez a helyi önkormányzat szabja meg mennyibe kerül,vagy mitől?Kb mennyi lesz szerintetek?És milyen kutyára kell fizetni én úgy tudom hogy ivartalanítottra és chipp-ezettre(együtt)nem kell fizetni.
2011. aug. 4. 17:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Még tervezet van. Azt el kell fogadni. Be kell terjeszteni. Meg kell szavazni.
2011. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Bárcsak nem lenne!Nem mintha nem bírnánk kifizetni,de 2 szomszédunk is mondta,hogy akkor az ő kutyái mennek az erdőbe.Ami nem szép!!!
2011. aug. 4. 17:45
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát igen. Egy csomóan majd kidobják a kutyáikat. Szánalmas, hogy mindent meg akarnak adóztatni. Ez Magyarország... Legközelebb már a levegőért is fizetni kell.
2011. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A tervezetben egy évre kb egy oltás ára lenne az adó. Ha ezért valaki kidobná a kutyáját, hát.................
2011. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hát az cseppet sem drága!
2011. aug. 4. 18:03
 16/22 anonim ***** válasza:

még aztmondja lesz egy oltás ezen jót röhögtem:D

most mondhatni h kibírok 3-4ezer forintot miért ne meg kibírok akkor is ha van 3 kutya

akkor az 12ezer meg kibírom ezt a helyi adót meg azt (nálunk kommunális van az 15asszem) akkor ez már 27ezer meg kibírom még... ez már nem hangzik olyan kevésnek most nem azt mondom h kidobnám a kutyust ha lenne adó csak azért mit képzelnek már magukról az okosok?

2011. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:11

Az, hogy kinek mennyi a kiadása teljesen magánügy.

Ha egy évben egyszer letaglóz kb 4000 Ft kifizetése a kutyádért, az már felveti a kérdést, mit tesz az ilyen gazda, ha beteg a kutyája?

Tartani meg nem kötelező 3-4 kutyát.

2011. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
én itt most nem a kutyát szidtam hanem az államot:D(a mindenkori kormányt ha ugy jobban tetszik)
2011. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
:)))) úgy jobban tetszik.
2011. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Nagy Zia ***** válasza:

én vagyiok az aki ezt irta és kérdeztél valamit : bocsi én ide beirom mennyi volt nálunk! 3500 de nekem havanesém van!


hát mi nem orvosnál oltottuk be hanem egy bolt háta mögött és oda mindenki jött de orvos adta be neki!

2011. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!