Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam kutyámat a...

Hogyan szoktassam kutyámat a kutya wc-re?

Figyelt kérdés
4 kutyám van, 3 nagy akik az udvaron vannak és egy pici, törpepalotapincsi, aki szobakutya. Nem is szeret kint meg a nagykutyáktól is féltem. Sokszor kiviszem sétálni, de ha épp mindketten dolgozunk nincs aki kivigye, így jó lenne ha megtanulná, hogy nem a szőnyegre, parkettára, hajópadlóra pisilünk, hanem az újságpapírra vagy az alomba. Persze munka előtt kiviszem, meg munka után is, a wc csak "vészhelyzetre" kellene. Cicánknak van saját wc-je, kutyusét nem használja. Elejétől fogva együtt van a cica meg a kutya, így az sem lehet gond. Kérlek segítsete! Már mindent próbáltam, a szidást, a dícséretet, az állandó kiszaladgálást, az elkerítést, távoltartó sprayt. A kutyus 2 éves. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 4. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagynénémék kutyája alomba végzik a dolgát, így reggel nem kell hajnalban kelniük.


Ők úgy szoktatták rá, h betették a kakit, és megmutatták a kutyának h ott van, de gondolom ezt már próbáltátok. Amúgy miért újságpapírt raksz be? Fressnapfban lehet kapni kutya almot, lehet h az szimpibb lenne nekik!

2011. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyámnak 4 éve le van téve a kutyapelenka, bár nem tudom minek. Onnantól, hogy szobatiszta lett, soha nem ment rá.

Egy macska más tészta, de szerintem ez felnőtt kutyánál nem kivitelezhető.

2011. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
2011. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Hajjaj, ha így van bizonyára a kutyus nem tud ugrani ilyet, bocsi, ha haszontalannak találtad az utóbbi bejegyzésem.
2011. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kutya nem fog egy helyre járni, nem macska.
2011. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát néhányan azt tanácsolták próbáljam meg újságpapírra, azért tettem be, de semmieredménye. Vettem kutyaalmot, de az sem jött be neki. Próbáltam homokkal és földdel is, de sajnos semmi. Amit elfelejtettem leírni, hogy van egy téli kertünk, ami majdnem olyan körülményeket nyújt mintha udvaron lenne, az elválasztó ajtón van egy kutyaajtó felszerelve, de wc-zéskor nem használja, inkább a lakásban végzi dolgát. Sétáltatáskor viszont semmi gond az üritésével, pisil is kakil is. Köszönöm a vélaszokat. Ha van még valakinek jó tanácsa, várom!
2011. aug. 4. 19:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Első, próbáltuk azt is és sajnos semmi. De azért köszi!
2011. aug. 4. 19:33
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

szerencsétlen kutya ....nem gondoljátok, hogy megfosztjátok így a kutya mivoltától ez a kis lényt foglalkozásra, nevelésre, törődésre lenne szüksége nem wc-re

egyébként is területet jelöl...mert már teljesen zavarodott

tudtad pl., hogy a pincsi genetikailag egyik legközelebbi rokona a farkasnak...és te azt hiszed, hogy egy szobadísz:(

2011. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó!Primitív vagy és olvasni sem tudsz! Nem a véleményed érdekelt, hanem megoldást, ötletet kértem. Szóval keress más kérdést ahol ocsérolhatsz vagy rimánkodhatsz engem nem érdekel.
2011. aug. 5. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Nos megint volt egy bunkó kérdezőnk. Ha nem véleményt kérsz, akkor minek ide irogatsz?

A kutya nem fog egyhelyre járni, nem úgy van kódolva. Aki ezt elmagyarázza neked, azt lebunkózod, gratulálok, és sajnálom a kutyáidat.

2011. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!