Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát tartjátok...

ZotyaPappa kérdése:

Melyik kutyát tartjátok külsőre a legijesztőbbnek?

Figyelt kérdés
Nekem mondjuk nagyon tetszik a Bullterrier. Ha lehet azt is véleményeznétek nekem? Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 4. 23:52
1 2
 1/19 anonim válasza:
2011. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Csivava... Vagy bármelyik, amelyik zsebben elfér. Menhelyen dolgoztam évekig, és csak egy pincsi meg egy tacskó harapott meg, pedig jóval több nagyobb és sanyarúbb sorsú ebbel volt dolgom.
2011. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

uszkár, yorki, csivava meg az összes ilyen kitenyésztett fos kutya.


Németjuhász, labrador az igazi kutya.

2011. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Amerikai Pit Bull terrier
2011. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
2011. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
pl. a nápolyi masztiff
2011. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Arra kérek minden válaszadót, hogy ne ilyen zsebkutyákat mutassanak, hanem ilyen jó felépítésű tekintélyes kutyákat. Pl. Mi a véleményetek a Bullterrier-ről, vagy a Dobermann-ról?
2011. aug. 5. 00:11
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a fekete kutyákat tartom a legijesztőbbeknek, mint pl.: Rottweiler, Dobermann, Dogok...stb. Így ránézésre elég ijesztőek tudnak lenni, persze pár perccel később már ácsorgok a gazdájánál és kérdezem, hogy szabad e megsimogatni. :-) De attól még a külsejük elég ijesztő tud lenni.


Eddig engem is csak kistestű kutyák haraptak meg, de ez nem ide tartozik. :-)

2011. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Én a kalóz kutyát linkeltem. Számomra ijesztőek, mert általában azok, akik kutyájuk csinosítgatásukkal vannak elfoglalva, a nevelésről elfeledkeznek. Nekem egy bullmacim (bullmasztiff) és két rotim (rottweiler) van. Nem találok ijesztőnek egy kutyát sem a külseje miatt. Ijesztőnek akkor találom, ha a gazdája előtt megy és látványosan felhergeli magát más kutyák láttán. :)
2011. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Félelmetes külsejű mondjuk a kaukázusi (számomra)

Rottveilertől féltem kiskoromban, mert megtámadott egy. A kutyám védett meg tőle (labrador-németjuhász keverék, sajnos már nincs köztünk :()

2011. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!