Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Van egy 2 éves (...

S. O. S! Van egy 2 éves ( majdnem 3 ) tacskóm, aki kutyák közelében megbolondul úgymond. Tehát, ha meglát egyet, a kenyérre kenhető édes kisállatból terminátorrá válik. Ezt miért teszi?

Figyelt kérdés
Ugat és morog (és torokra megy! ( nem számít hogy egy falka kutya van-e ott, vagy egy nála 60X nagyobb dog)! Mondjuk emberekkel is ilyen ( persze egy idő után megszereti őket) KIVÉVE (! ) a macskákkal! .Van több cicánk is azok közül amikor ő kicsi volt az egyik felnevelte és szerintem ő is macskának képzelni magát.A lényeg hogy a cicákat nem bántja! Sőt! És a kérdés most következik : Mivel szakértőhöz vinni elég drága és idő igényes, ezért itt kérek segítséget : Mit csináljak vele amikor így viselkedik? Hogyan fegyelmezzem? Bökjem meg? Vagy mit tegyek?
2011. aug. 5. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

a natgeon a csodálatos kutyadokit ajánlom hétköznaponként van 18:00 kor


nekem is hasonló volt a kutyákkal agresszív volt az embereket se szerette a kisgyerekeket azok meg pláne nem...


amióta elkezdetem nézni a műsort 2 éve a kutyám megváltozott az ott látott módszereket kipróbáltam és hatásos volt most már nyugodt kutyák közelébe odaengedhetem a gyerekekkel is barátságos lett szóval szerintem pár részből is sokat tanulhatsz..


amúgy nekem se volt pénzem hogy elvigyem kutyasuliba és hiába olvastam a neten bármi nem használt a műsort látván pedig örültem..szerintem nézz meg pár részt és csináld az ott látottakat nekem egy hét alatt sikerült egy kicsi eredményt elérnem és aztán egyre többet 7 éves volt a kutyám amikor ezt elkezdtem a rehabilitációt és most 9 éves szóval még bőven te is megváltoztathatod a kutyád viselkedését..

2011. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első vagyok: még most is nézem a műsort és új dolgokat is látok amit szintén kipróbálok nekem csak pozitív a műsor


amúgy egy bichonom van :)


sok sikert!!

2011. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon,szépen köszönöm a tanácsaitokat! :) Igazából már én is rég óta barátkozok Tv-n keresztül a Cesar Millan-nal, tehát jajj neked Alma :) ( Így hívják a tacsinkat :))) )
2011. aug. 6. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!