Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért van mindenhol az ha egy...

Mért van mindenhol az ha egy boxert vagy egyebet sétáltatnak akkor az emberek összetojják magukat meg teszik a hülye megjegyzéseket, de ha egy yorkit akkor jaj de édes? "

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 17:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert a tv-ben a sok kutyatámadás miatt talán félnek a nagyobb testű kutyáktól, DE a kisebbek fajták agresszívabbak sokkal mint nagyobb társaik :S

És minden pici valami aranyos..Ilyenek vagyunk :)

Báár nekünk egy staffunk és egy csivink van a csivit a nénik meg a lányok 'jajj de édes'-ezik le a staffot 'jajj de szép kutya' azt meg a férfiak..:D

Szóval kinek a pap kinek a paplan :)

2011. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
akkor is unalmas ,hpgy a szaos kis öleb neki ugrik a kutyámnak az nem baj meg majdnem megharapja mert ugye a retek flexikel sétálni" de ha az enyém oda kapna akkor én lennék a hibás.
2011. ápr. 13. 17:17
 3/31 anonim ***** válasza:
Nekem amstaffom van és ahol én lakom egy csomó boxer, pitbull, amstaff, bull terrier gazda van és ahogy én tapasztalom az emberek 99%-a azt mondja, hogy jajj de szép vagy jajj de aranyos és inkább csak a kisgyerekes anyukák tojnak be és a gyerek elé ugranak ha elmegyünk mellettük a kutyámmal. Én egyébként sokkal aranyosabbnak tartok egy ilyesmi fajtát és nem ijedek meg tőlük.
2011. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Első vagyok :P

Igen nekünk is staffinak neki ugrik csivi..:)

és igen a staff és egyéb nagytestűek tényleg szépek,kedvesek stb *.*

De a picurok meg olyan kis bizalom keltőek..:D

És valódi bohócok ők is csak meg kell nevelni :)

2011. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy nem sűrűn találkozol a kislányommal(kiscsoportos ovis)


Kifejezett Boxer-fanatic. Már többször megíértette velem, hogy ha a tacskónk kiöregszik, akkor egy szép foltos boxer lányt kell vennünk.


Rossz a sajtja a nay kutyáknak, és sok ember annyira nem ismeri őket, hogy boxer, roti, amstaff, staffbull, bulli, bulldook, masztiffok, ezek mind egy kalapban vannak : "emberevő pitbullféle"

2011. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
én röhelyesnek és szánalmasnak tartom a kiskutyásokat" mikor a szöke kapja fel a kis fifikéjét")yorski) és szalad ki a világbol mert a boxerem épp futkos
2011. ápr. 13. 17:23
 7/31 xnorkax ***** válasza:

Mert van ez a hülye sztereotípia, mi szerint minden nagyobb testű, vagy erősebb testfelépítésű kutya vérengző vadállat, ellenben a kistestű kutyák mindig édesek... Holott sokszor egy kis zsebkutya előbb menne neked vagy a kutyádnak, mint a 30 kilós...

Akik ismerik a kutyákat úgysem ilyenek, a többiekkel nem kell foglalkozni, te tudod, hogy hülyék és ez a lényeg. :)

2011. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
nekem is egy havanesem van az amstaff mellett és mikor együtt sétáltatom őket csak lesnek, hogy most mivan.
2011. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Engem még nem láttál eszerint. Egy yorki vagy pincsi vagy mit tudom én milyen táskacirkáló nem kelti fel az érdeklődésem, ellenben egy boxer... megdobban a szívem minden pillantásától:)
2011. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
58%
Én mikor a 2 kuvaszt sétáltatom...xd az emberek egyik oldalról a másikra. A többség fél a nagy kutyáktól, pedig a kis vakarcsok sokkal agresszívabbak..
2011. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!