Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegetek van már az állatvédők...

Elegetek van már az állatvédők rizsájából?

Figyelt kérdés

a gyakorikérdések.hu nem állatvédő fórum, nem lehet kérdezni, mert a sok állatvédő azonnal kritizálni kezd. nem lehet az embernek FAJTAtiszta (kiemeltem, hgoy fajtatiszta, különben hatan rárepülnének, hogy minden kutya fajtiszta blabla)kutyája, mert hozzon menhelyről

és ha szerintem rondák a menhelyi kutyák?

miért nem lehet megérteni, hogy nem kell valakinek a korcs, és kiskutyákat akar?


2011. ápr. 12. 16:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem korcs hanem keverék, és nekem van egy fajtatiszta és egy keverék kutyám, mindkettőt ugyanúgy szeretem... szerinted rondák a menhelyi kutyák, szerintem meg sok szép van ott és vannak amik sokkal szebbek az agyontenyésztett kis vakarcsoktól... ízlések és pofonok ennyi...
2011. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%

Ez a kérdés provokatív vagy trágár



jelentettelek, hamarosan törölve lesz a provokatív kérdésed.

2011. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

jahh és jut eszembe a menhelyek tele vannak fajtatiszta kutyákkal...

[link]

2011. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
Tudod, én valahogy olyasmit is szoktam állatvédőktől olvasni, hogy vagy tenyésztőtől, vagy menhelyről válasszon.És általában akkor indulnak be ,ha valaki "olcsón" akar venni szerinte fajtatiszta kutyát.
2011. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%
Ha eleged van az állatvédők rizsájából, akkor kérlek távozz az oldalról. Sok esetben ők JAVASOLJÁK azt, hogy menhelyről hozz kutyust. Ha nem onnét hozol, akkor hidd el nem fognak felkeresni, és agyonütni. (Semmi problémám azokkal, akik fajtatiszta kutyát tartanak, persze csak akkor, ha azt NORMÁLIS körülmények között teszik.) Ugyanis ez is egyfajta mentés.Az a kutyus akár rossz helyre is kerülhetne.
2011. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem tetszik, ne olvasd. Ennyi.

További szép napot és jó fröcsögést. :)

2011. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
41%

s általában akkor indulnak be ,ha valaki "olcsón" akar venni szerinte fajtatiszta kutyát.

az nem az állatvédők hanem a hiú emberek mániája.

Én is állatvédő vagyok de nem azt jelenti hogy csak milliós kutyát lehet venni a körülményit kell figyelni

2011. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
79%

Senkinek semmi baja azzal, ha fajtatiszta kutyát veszel tenyésztőtől. Azzal van baj, ha szaporítótól veszel.

nekem is van fajtatiszta kutyám is, kettő. tenyésztőtől. papirokkal, szűrésekkel.

2011. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon szánalmas ember vagy,lerí rólad,hogy korcs vagy.A kutya ugyanis KEVERÉK.

Különben a családtagjaidat minősítsd,te magad olyan szinten vagy primitív,hogy minősíthetetlen.

Az állatvédők dolgoznak,ha nem dolgoznának se lenne hozzá semmi közöd,egyikünket sem kell eltartanod szerencsére.Munka után,vagy szabadnapokon foglalkozunk a kutyákkal,legtöbbnek van állása.

Miért baj,hogy kiskutyákat akar?Mert van elég gazdátlan így is,köztük sok fajtatiszta.Sokan ismeretlen származású kutyákkal állnak neki szaporítani azzal,hogy csak egy alom lesz.Mivel a szülőknek nincsenek papírjaik,nem tudhatja senki,nem rokonok-e és milyen öröklődő betegséget hordoznak.

Meg az ilyen almokkal van teli mostanában minden gyepi.

2011. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem kell "korcs" és kiskutyákat akarsz, akkor vár rád a kiállítások csodálatos világa!


Itt senkinek semmi baja a becsületes tenyésztőkkel.

2011. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!