Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen megoldások léteznek...

Milyen megoldások léteznek abban az esetben, ha a kutyám nem bírja elviselni, ha elmegyek otthonról?

Figyelt kérdés
Családi házban élek, kilépek a kapun, a kutyám sír, nyüszög. Megyek 20 métert, átugorja a kerítést és szalad utánam. Sajnos a kerítést nem tudom megcsináltatni.
2011. aug. 6. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Edd meg a kutyádat.. más ötletem nincs
2011. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki kenelt és mig távol vagy abba bezárod.Nem túl jó ötlet,de ha más választás nincs akkor ez is jó...
2011. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csinálj neki kenelt vagy vmit amibe be tudod zárni...egy idő után megszokja.
2011. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbáld valamivel lekötni, mielőtt elmész fáraszd le menj vele sétálni játsz vele. Tehát bármit ami jól lefárasztja!

Nincs valaki ismerősöd akihez míg nem vagy otthon elvihetnéd a kutyust hogy ne legyen egyedül?

2011. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt elmész fárazd ki jól. Vagy ha nem segít akkor csinálj neki kennelt.
2011. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A kutyád,a fejedre nőhetett,sztem nem te vagy a falkavezér!

Válaszolj magadban a következő kérdésekre:

-a kutya ki elsőnek az ajtón,ha sétálni viszed?

-ugatja a kutyád,a gépeket (fűnyíró,porszívó...stb.)?

-be megy olyan helyekre,ahova nem engeded meg(ház,virágoskert)?

-morog,ha a kajája/labdája felé nyúlsz?

Ha a felére is igennel válaszoltál,NEM te vagy a falkavezér hanem a kutyád,ha ezeken változtatsz (Te lépsz ki az ajtón elsőnek,nem morog le a kutyád,nem ugatja a fűnyírót...stb) akk biztos nem fog ugatni meg nyüszíteni a Kutyád,ha elmész a házból!

Ui.:Sokat sétáltasd,fussatok!

2011. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A kenelt kipróbálom, bár félek,hogy nagyon fog sírni és zavarni fog másokat a szomszédban. Ettől függetlenül meg kell szoknia,ha elmegyek itthonról...

Utolsó válaszadóna pedig igaza van, mert mindenre igennel válaszoltam, össz-vissz a kajás labdás, dolog működik normálisan. Köszönöm mégegyszer!

2011. aug. 7. 07:34
 8/9 anonim ***** válasza:
A tévében láttam, hogy a kutyát úgy szoktatták rá, hogy: a gazda kilépett otthonról, majd egy 2 perc múlva visszament és megjutalmazta a kutyát, így a kutya megtanulja hogy ha el is mész otthonról, akkor is vissza fogsz hozzá menni. De ezt nagyon sokat kell ismételni a kutyával, és azért 3-4 hétbe is bele telik hogy majd meg lesz az eredménye.És ajánlom neked hogy a kerítést vagy amin átmegy azt javítsátok meg, mert rossz következménye is lehet.
2011. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérlek majd szólj ha látsz javulást a kutyádon a tanácsom után!!De a kerítést azt meg kell csinálni a kutyád érdekében.
2011. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!