Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legolcsóbb normális...

Melyik a legolcsóbb normális kutyatáp?

Figyelt kérdés

van egy nagytestű kutyánk most hoztuk a menhelyről és szeretném minnél jobb minőségű táppal etetni de nekem nincsen havi 10000forintom csak a kutya kajájára sztem ő napi 800-1000g ot megeszik ha mondjuk egy joserát nézünk ami asszem 7200Ft/15kg akkor havi 14körül kéne csak tápra költenem

olyat meg nem akarok hogy megveszem neki a tescos 2000forintos tápot

milyenek vannak olcsóbban vagy mondjuk hogyan tudok neki kevés pénzből megfelelő kaját csinálni? kb havi 5-6ezerre gondoltam


2011. aug. 6. 10:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Konzervből kiindulni alapból hiba, mert annak 80%-a víz...

A fűszeres kaják annyira nem tesznek jót a kutyának, de ha nincs más inkább az mint az éhhalál.

2011. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi mindig a Tescoban veszünk száraz, és konzerv kutyakaját. A kiskutya itt nálunk nagyon szereti, szóval biztos jó a minősége, és mindig olcsó!
2011. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
hupsz....bocs, nem olvastam el, hogy nem kell tesco-s. Bocsi. Mi mindig azt vesszük, és nekünk jó. :)
2011. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

semmi baj előző válaszoló azért köszi neked is a véleményedet!!!

azt hallotam hogy az ilyen boltokba (tesco, lidl, auchan, kora, metro, spar) elég rossz minőségű a kutyakaja mert csak 4%a hús

de lehet hogy az lesz h veszek egy nagy tescosat meg egy jobb minőségűt és összekeverem

2011. aug. 6. 17:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert a kutya megeszik vmit, az még nem jelenti, hogy az jó minőségű is. Nagyfaterék kutyája régebben megette a sültkrumpli után maradt olajos papartörlőt is...
2011. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!