Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyák melyik tápot szeretik?

Kiskutyák melyik tápot szeretik?

Figyelt kérdés

Van 2 kis puli szuka kutyus,továbbtenyésztésre és kiállításra akarjuk őket későbbiekben hordani.

Eddig joserát kaptak,de nem nagyon eszik.

Valaki tudna olyan prémium minőségű tápot ajánlani,amit szeretik a kutyák?


2011. aug. 6. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én goldim a Royal Caninért van oda. Bár az is igaz, hogy eddig más táppal még nem próbálkoztam nála, amilyen haspók, simán szeretné a többi tápot is szerintem.
2011. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ok,köszi.

más?

2011. aug. 6. 12:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a royal canint kapja. De mellette kap olcsót is, mert túl drága ahoz a Royal hogy csak azt egye, de kell az egészségének.
2011. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja!Főtt husik,főtt porcok darálva répával,borsóval,néha 1-1 tojással...stb.Tisztában vagy te vele mi van azokban a szutykokban,legyen bármilyen menő a nevük,logójuk?!!!Olcsóbban megúszod,ha magad főzöd és készíted az állataidnak a kaját!Ők is jobban fogják szeretni!Lefagyaszthatod adagokban és ugyanolyan kényelmes mint az a sok hulladék,amit táp gyanánt megveszel!De te tudod!
2011. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt is kapnak,de a száraztáp ami tényleg prémium minőségű az sokat javít rajtuk.
2011. aug. 6. 12:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! A válogatósabb kutyáknak szerintem a legtöbb táp nem ízlik. Hozzá kell őket szoktatni, hogy azt eszik, amit kapnak. Nem szabad őket addig mással kínálni, mert ha csak egy kocka sajtot is kapnak, már megérte nekik várni. Bár ilyen kölyökkorban ha jól tudom nem tesz jót a koplalás. A húshoz, rizshez keverjétek hozzá a tápot.
2011. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is van 2 puli kölykünk 9 hetesek egy szuka és egy kan. Mi is ezzel a céllal vettük őket. A miénk Dog show illetve Eukabna tápot kap meg néha a Brúnó, Vahúr tápot. A mieink szeretik nagyon!
2011. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ok,köszi
2011. aug. 6. 14:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha komoly terveitek vannak a kutyákkal, gondolom, komoly tenyésztőtől vásároltátok őket. A tenyésztők igen sokat segítenek azoknak, akik a tőlük vásárolt kicsikkel kiállításra akarnak járni.

Nektek nem adott etetési, tartási tanácsot a tenyésztő? Hiszen ő tudja a legjobban, az ő vonalában lévő kutyáknak melyik étel vált be a legjobban.

2011. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 12:16

A lehető legrosszabb dolog egy minőségi tápot keverni egy olcsóbbal.Kidobott pénz így mindkettő. A táppal etetésnél az adott táp akkor hasznosul teljesen, ha a megadott napi adagot megkapja belőle a kutya.

2011. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!