Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg igaz, hogy ha egy...

Tényleg igaz, hogy ha egy kutya először fial, akkor nehezebben tudja megszülni a kicsiket?

Figyelt kérdés
Az én kiskutyám 3 és fél éves és két hét múlva fog fialni kb... És attól félek hogy esetleg nehezen fog menni a szülés vagy valami komplikáció lesz... Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2011. aug. 6. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

persze,ez így van,nem kell aggódni,de ha túl sokáig elhúzódik a szülés akkor hívj álatorvost és lehetőleg legyél ott vele,tedd rá a kicsiket a c..cire....

és ilyenkor szülés előtt több ételt adj neki,annyit amennyit csak megeszik.

2011. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Yorkshire terrierem van, ez számít valamit? Úgy tudom hogy vannak olyan fajták amiknek kicsi a medencéjük és a kiskutyáknak nagy a feje, ezért nehezen szülnek.
2011. aug. 6. 17:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Megértem,hogy félted a kutyád,de erre azelőtt kellett volna gondolni,mielőtt szaporítani kezdted volna.

Keress egy környékbeli normális állatorvost vagy klinikát,és lehetőleg az ellés megindulásakor már legyen orvosközelben a kutya.ha véletlenül komplikáció adódik,ott a segítség.

2011. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ezen a fedeztetés előtt kellett volna gondolkodni...

ezeket olvasd el:

[link]

[link]


Szülés után akkor is ha minden rendben ment kell oxitocin és az orvos is nézze meg illetve szerezzetek be egy infra lámpát.. az első linkben benne van, hogy milyen kell..

2011. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van orvosunk...
2011. aug. 6. 18:04
 6/11 anonim ***** válasza:
A kutya nem "fial", hanem ellik.
2011. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Muszáj mindenbe belekötni? :)

Ha nem tudsz értelmes választ adni, az egyetlen amit írsz az a kötekedés, akkor nem muszáj válaszolni.:))

2011. aug. 6. 20:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Az értelmes válasz nem mindig egyenlő azzal,amit hallani akarsz.Gondolod,hogy mindenki mosolyogva gratulál ahhoz,hogy 0 tudással szaporítasz és kockáztatod a kutyád életét?
2011. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem azt akartam hallani, amit én gondolok hanem tényleg értelmes válaszokat. Ha ennyire tudni szeretnéd akkor van állatorvosunk, tud is róla(mivel szóltam neki már legalább egy hónapja, és ha hívom bármikor mehetünk). De ez, hogy még abba is beleköt az illető, hogy mit hogy írok le, mikor mindenki tudja hogy mire gondolok, ez szimplán csak pofátlan kötekedés...
2011. aug. 6. 22:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy te mit akarsz hallani? Ha barom vagy akkor az vagy és kész. Az ilyen hozzádhasonló hülyék miatt van 1,5 millió gzadátlan kutya az országban.
2011. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!