Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok az interneten...

Hol találok az interneten olyan anyagot, amibe leírják, hogy kell egy kiskutyát nevelni, gondozni és szobatisztaságra tanítani? Mivel kell etetni és stb? Milyen kisméretű lehetőleg rövid szőrű kutyát ajánlatok panel lakásba, egy közép korú nőnek?

Figyelt kérdés
Meg szeretném lepni anyukámat(és magamat is) egy kiskutyával, mert már régóta vágyunk rá, de még sosem volt kutyánk, ezért elég tanácstalan vagyok,de szeretnék jó gazdija lenni.
2009. ápr. 10. 00:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ez az egyik kedvenc honlapom: www.haziallat.hu ezen az oldalon nagyon sok hasznos cikk van, és rákereshetsz bizonyos fajtájú kutyák jellemzőjére. De ezen az oldalon is vannak fajtaleírások és jó cikkek: www.kutya.lap.hu

Remélem segítettem, és nagyon jó kutyázást kívánok, remélem sok örömötök lesz a csöppségben:)

2009. ápr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csalóka a rövid szőr, ugyan úgy hullik, mint a hosszú csak kevésbé látszik:) Nehezebb kiszedni a szőnyegből.
2009. ápr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk bolognese kutyusunk van.Kicsi,tündéri és nem hullajtja a szőrét.Ezért szokták még az asztmásoknak is ajánlani.Nagyon kis ragaszkodós, és igazi házőrző:)
2009. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
www.kutyapszichologia.hu
2009. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az előző kutyapszichológián tényleg nagyon jó cikkek vannak! Ha már nagyobb lesz akkor böngészd a kutya.hu-t is. Emlékeim szerint ott kölyökkutyáról szóló cikkek nem nagyon vannak, viszont akad sok más érdekesség.
2009. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja majd el felejtettem, hogy sok sikert és boldogságot az új jövevényhez!

A kritériumok alapján pár kutyafajta ami szembe jut: Jack Russel terriert, Tacskó (bár egy többezer kutyával végzett amerikai felmérés szerint ez a 2 legagresszívebb fajta), Bullterrier (nagyon ajánlom, bár kemény kéz kell a neveléséhez de nagyon szerető társ), Beagle (mindenképpen törzskönyveset vegyél ebből a fajtából, mert most divatkutya és a szaporítók ki tudja mivel keresztezik). Hirtelen ennyi.

2009. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jack russelt nem ajánlunk első kutyának, ez alap dolog. biglit sem.
2009. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat!Olvasgatok a kutyusokról aztán döntök!:)
2009. ápr. 10. 23:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nem ajánlatos első kutyának, ezt tudom én is, viszont ha az ember már most ilyen érdeklődő és megfontolt, mint a kérdező akkor nem lehet baj. Ha utánna olvas tenyésztői oldalakon a kiválasztott fajta jellemének és annak, hogy kell kezelni nem lehet semmi baj!
2009. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az uszkár nem hullatja a szőrét és első kutyának is megfelel.
2009. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!