Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetnék ÉN a falkavezér?...

Hogy lehetnék ÉN a falkavezér? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy kutyám és gondozom,én etetem,és ápolom és mégsem engem fogad el falkavezérnek hanem apukámat.
2011. aug. 7. 09:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és még én tanítgatom
2011. aug. 7. 09:54
 2/14 anonim válasza:
Verekedj meg vele , és ha győzöl akkor be fog hódolni neked. Arra figyelj, hogy a harc addig tartos amíg valamelyikőtök el nem sunnyog.
2011. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és hogy verekedjek meg vele?
2011. aug. 7. 10:02
 4/14 anonim válasza:
Mint a farkaskutyák szoktak a falkán belül.
2011. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
harapd meg a fülét
2011. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha apukája a falkavezér, miért a kutyával kellene megverekednie? Apucival kell bunyózni, kifektetni és megharapni a fülét a kutya szeme láttára, hogy az lássa, ki az úr a háznál. :D

Amúgy a kutyák érzik, ki az igazi tekintély. A helyedben nem csinálnék ebből hiúsági kérdést, a lényeg, hogy ne a kutya legyen a falkavezér. Hogy a családban ki, az lényegtelen.

2011. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jah ha úgy van a rangsor hogy apád - Te - kutya akkor az nem para szerintem...Ha úgy hogy apád - kutya - Te akkor az a necc.
2011. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
52%
Igaz, félreértettem a kérdést, ha apukád hazamegy a munkából akkor állj neki, hózz be pár jobbegyenest, vidd földre, harapd torkon, karmold meg, úgy hogy a kutya lássa, ls addig amíg apád be nem hódol neked. Akkor a kutya is tudni fogja, hogy te vagy a FALKAVEZÉR!
2011. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek is van egy kutyája és nem ő a falkavezér ha nem az apukája nemtom mér bocs ezegykicsitOFF-volt...
2011. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyobb a tekintélye, mint neked. Ez miért lenne probléma? Ha te feljebb vagy a rangsorban, mint a kutya..


Nálunk ez nem így volt, mert apám a kutyát úgy dajkálta, mint egy kisgyereket. Simogatta, ölbevette (már amennyire egy németjuhászt lehet), mindent megengedett neki, nem zavarta ha sétánál mindig húzta, átadta a helyét a kanapén ha a kutya boci(...) szemekkel bámulta, ebédközben magához hívta és etette, ha szájában hozta a pórázt ő elvitte sétálni..a kutya alázatos típus volt, talán ezért nem lett belőle nagyobb baj. Ezeket egyébként senki nem is nézte volna ki apámból, mert munkahelyén határozottan irányította a beosztottakat..

A kutyánk úgymond kettős életet élt, mert velem tisztelettudó volt, büszkén mehettem vele akárhova. Persze apám szerint még mindig fegyelem=boldogtalan kutya.

2011. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!