Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli úsztatás. Milyen szőre...

Puli úsztatás. Milyen szőre legyen hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy kis 9 hetes puli kölyök kutyám. Már fürdettük és nagyon szereti a vizet bármikor belemegy. Mikor nagy lesz én kb. ilyen szőr akarok neki: [link] Ezzel lehet úsztatni vagy ez is le húzza a víz alá ha meg telek vizzel? Vagy inkább úsztatáshoz vágjam neki rövidre? Ja és kb. mennyi idő alatt nő meg vissza ilyenre?
2011. aug. 7. 14:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Lécci írjátok meg!
2011. aug. 7. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen gyorsan nő neki vissza, de én úsztatáshoz rövidebbet ajánlok... meg úgy egész nyáron, ha nem jártok kiállításra. Ez szerintem nem húzza le, de kellemetlen, és nagyon lassan szárad, főleg az alsó rétegek, a bőrének is baja eshet, ha nem szárad ki megfelelően.
2011. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Vagyis ha ilyen szőr hagyunk neki akkor fürdetés után hajszárítóval feltétlenül szárítsuk ki alaposan?
2011. aug. 7. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem igen, hogy a töve is száraz legyen, nehogy bepálljon a bőre.
2011. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy pulinak nem lesz ilyen szőre. Ez még kölyök. Kb. 2 éves korára kezd el rasztásodni szerintem! (Nem vagyok puliszakértő, de van jó pár ismerősöm ) Szóval minden pulinak rasztás lesz a szőre idővel.
2011. aug. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!