Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foxterrier kiskutya mikor...

Foxterrier kiskutya mikor kezd ugatni, hányhónapos korába?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

kiskutyák kezdetlegesen már 2 hetesen is vakkantgatnak

az sem mindegy,hogy hogy ugatnak,de mondjuk 6 hetes korukra már elég szépen ugatnak.

2011. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem amikor rájön, hogy van hangja :D
2011. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Házat őrizni 6-8 hónapos kora körül fog elkezdeni, de a hangját már pár hetes korától próbálgatja.
2011. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kiskutyám csak 4 hónapos kora körül kezdett el vakkantgatni,és az első rendes ugatása csak 6 hónapos korában volt. Elég változó:)
2011. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most 4hónapos. van egy tibeti terrierünk,az rohan a kapuhoz ugatni ,a kis foxi is megy vele,de az csak néz.amelyik kutya ugat ,az nem harap.
2011. aug. 8. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 8 hetes puli már őrzi a házat! De a foxim is ugatott már ilyen korában! Ha nem ugat akkor szerintem nézesd meg állatorvossal a hangszálát!
2011. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De a múgy a foxi nem a világ leg ugatósabb fajtája vagyis ugat de csak azt amit ő akar az ényém csak a kutyákat!
2011. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én foxim 3 éves. Jöhet hozzánk akárki, meg sem mukkan, de az állatoktól megbolondul. Akár egész éjjel képes ugatni, ha békát érez valahol. Ez főleg akkor dühítő, ha olyan helyre bújik, ahol nem férünk hozzá, hogy kivigyük az udvarból :S
2011. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!