Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért néznek hülyének azért...

Miért néznek hülyének azért mert teljesen szőrben tartom a havanese-em?

Figyelt kérdés
Mikor az utcán sétáltatom a gyönyörű, hosszú szőrben tartott havanese-em, a többi kopaszra vágott kutya gazdája teljesen kiakad hogy én miért nem nyíratom le. Ekkor megjegyzem nekik hogy mivel a standard szerint a havanese hosszú szőrű kutya, és nekem többek között ezért is tetszett meg, ezért szeretném hogy úgy nézne ki amilyennek kitenyésztették. Ez miért baj? Ha skót juhászom vagy afgán agaram lenne, azt sem nyíratnám le kopaszra... Azt pedig képtelek megérteni hogy kubai fajta, bírja a meleget, és a szőre télen melegíti, nyáron pedig védi a káros napsugárzás ellen, és mivel réteges és könnyű, ezért hűti a bőrét.
2009. ápr. 10. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezt nekik magyarázd el, és nyomtass ki egy képet amin havanese van, vidd magaddal és mutasd meg "mivel ilyen egy igazi havanese, az enyém is ilyen lesz" vagy egy egyszerű "Mi közöd hozzá???!!!"


mert elhiheted nekem is elegem van hogy a kutyámra az utca másik végéből ordítják hogy kaukázusi, farkaskutya, ja meg huskii, háski, haski stb.

az ilyeneket felrúgnám de komolyan!!!

2009. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, ez engem is zavar hogy sok gazdi azt hiszi azért kell lenyíratni a szőrét mert úgy nem lesz melege a kutyának...
2009. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugye?:( Annyira bosszantó. Neked is hosszű szőrben van a havanese-ed?
2009. ápr. 11. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz velük! miért kéne leborotválni egy kutyát? meg ruhákat húzni rá? sztem a kutyának nem naon tetszik, hogy megfosszák a szőrétől...az emberek se járnak meztelenül!
2009. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mert ostobák. sz*rt sem tudnak a fajtáról, csak olyan cuki, mert ölbe lehet kapni, lehet rá ruhát venni.

Tartsd csak szőrben a kutyádat, nagyon jól teszed. :)

2009. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!