Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki vagy máltai? Először a...

Yorki vagy máltai? Először a yorkshire terrier tetszett meg, természetesen hosszú szőrrel.

Figyelt kérdés

viszont fehérben jobban tetszene... az meg csak máltai selyemszőrűben van...

Szeretném, ha segítenétek a választásban...

Köszi :)


2011. aug. 8. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyen az, amelyik jobban tetszik neked. Ha a máltai (fogalmam sincs, hogy mi az, hogyan néz ki) tetszik neked, vegyed azt, én támogatlak!
2011. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bozsikrisz ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik. Nekem a biewer yorkshire is tetszik, de a fehér elég kényes szín. De tény, hogy gyönyörűek a máltaiak.
2011. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik! De van Biever Yorksire terrier itt van róla egy kép: [link] Ehez mit szólsz? Ha a Yorki jobban tetszik akkor válazd ezt!
2011. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ha nem akarsz tiszta kutyaszőr lenni( ráadásul a fehér elég feltűnő), akkor válaszd a yorkit, nem hullik a szőre! Amúgy is sokkal életvidámabb kutya! Nekem is van! :)
2011. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A máltai a bichonok közé tartozik, neki sem hullik. (utolsónak)
2011. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Yorki,mert nekem is az lesz:)

Meg szerintem a biewer yorki olyan,mint a shih-tzu...

Majd írd meg,hogy milyen lett!:D

2011. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pipis ***** válasza:
Yorkiem van lassan egy éve. Életem legjobb döntése volt! Kutya, barát, társ, minden egyben, Nem én vagyok érte, és nem is ő értem, együtt vagyunk, és nagyon nagyon értelmes, okos, szeretetre méltó, tanítható. A tartása pedig nem túl drága, mert kicsi, így a minőségibb tápokat is meg lehet fizetni, az oltás minden kutyánál ugyanannyi, a kozmetikus pedig azért nem olyan drága.
2011. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a kommenteket, sikerült meggyőznötök :D asszem maradok a yorkinál :D még1x kösz
2011. aug. 10. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Melyik kennelt választottad?
2011. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a biewert ,mivel az olyan, mintha a yorki és a máltai keveréke lenne, és mikor megláttam a fenti linket, belészerelmesedtem :D szóval már csak utána kell néznem a vele kapcsolatos tudnivalóknak :D
2011. aug. 11. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!