Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek? Mit tegyek?...

Szerintetek? Mit tegyek? (többi lent van, olvasd végig, kérlek)

Figyelt kérdés

Vasárnap este hazajöttem a nyaralásból(1 hetes) és a kutyám az ólja előtt egy árokban(ahova a víz elfolyik) el volt pusztulva.

Tegnap temettük el. Egész nap sírtam. Már nagyon öreg volt, várható volt, de arra nem számítottam, hogy pont a nyaralás közepén hagy itt minket.. :(

Nem az fáj leginkább, hogy elpusztult, hanem az, hogy nem tudtam tőle elbúcsúzni. Mikor elmegyünk otthonról tartalmasabb időre, elzárjuk a vizet, ezért nem simogattam meg a kutyát, mert a kocsiban reggeliztem(higiéniai okokból)...

Szinte sosem engedtem meg, hogy megnyalja az arcom. Nem tudom, miért. De múltkor eszembe jutott, hogy már úgyis a végét járja, ha hazaérek, megengedem neki, hogy megnyaljon. De amikor megjöttem már nem élt.

Engem csak az zavar leginkább, az fáj a legjobban, hogy NEM TUDTAM TŐLE ELBÚCSÚZNI.

Mit tehetnék, hogy megnyugodjak? Nagyon rossz..

A szomszéd néha-néha ránézett, de azt mondja, semmi életkedve nem volt. Pár nappal később(nem tudom, melyik nap pusztulhatott el), pedig már vége volt.

A kajájából szinte nem is evett, inkább ivott, de azt se mind. Amióta beteg, azóta amúgy is kevesebbet evett...

:'(


2011. aug. 8. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyi idős volt?

egyébként sztem vegyál egyúj kutyát de más fajtát!

2011. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom:( Szerintem akármilyen vallásban találsz ilyen búcsúzós szertartásokat. lehet hülyén hangzik egy kutya miatt ilyet csinálni mint pl. gyertyagyújtás és stb, de ha neked jobb tőle akkor miért ne? Szerintem, egy ideig ne vegyél új kutyát, főleg ha beteg volt. Meg kell egy kis idő hogy azért helyretegye magában az ember az ilyet is.
2011. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú de tovább kell lépned és beletörődni az elmúlásba!Egy új kutya általában segít ebben.
2011. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A "kedves " szomszéd igen néha-néha nézhetett a beteg, öreg kutyára, ha a napját sem tudja, mikor halt meg.

Ha beteg volt, gondolom, gyógyszert kellett szednie. Vagy azt is néha-néha kapta?

2011. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nagyon sajnálom:-(

Nekem is egyszer meghalt a kutyusom.Eggyik nap még jól volt a másik nap meg nem ébredt fel:(

Szeritem felejtsd el,(ami lehetetlen) már nem tudsz mit tenni.

Nagyon nagyon sajnálom tudom milyen érzés ha nem tudtál elbúcsúzni tőle.Az állatorvos azt monta hogy a szívével volt valami probléma.3 napig sírtam érte.Máig nem tudom elfelejteni.:(

2011. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!