Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akarta bántani a kutya?

Miért akarta bántani a kutya?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm kutyájának nemrég születtek kiskutyái.Valaki meglátogatta az ismerősömet a lakásában,és amikor elment a kutya mellett,az hangosan elkezdett morogni,vicsorogni,állítólag a gazdájának kellett közbeavatkoznia,nehogy megharapja az idegent!

Azt nem tudom,menni idős és milyen fajta kutyáról van szó,de jól szocializált,nem elhanyagolt kutya.Tudtommal ok nélkül nem szabadna rátámadnia egy emberre...


2011. aug. 9. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű nem? a kölykeit védte...
2011. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem is a kölykeit védte, nincs ezen mit csodálkozni...


sőt, az én kutyám kölykei már majdnem 3 hónaposak, de még mindig könnyebben hergelhető...

ránk persze nem támad, és születésük napján kézbe vettem a piciket, de más kutyákat és egy idióta embert megugat elég szépen...

2011. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez logikus,gondolotam.De nem bántotta a kutyát amúgy az idegen...ha monndjuk tényleg megharapja és valaki mondjuk feljelenti,akkor hogy magyarázza ki? Elment mellette és megharapta csak úgy? Csak ez a gáz benne...
2011. aug. 9. 10:36
 4/7 anonim válasza:
Az előző válaszolóknak igaza van,a kölykeit védte.Minden állat így viselkedne ha a kölykeiről van szó.Sőt,még az ember is...
2011. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális gazda egy anyakutyát az alommal nem az előszoba közepén tart, ahol boldog-boldogtalan járkál.
2011. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a 2. válaszoló vagyok.


valószínűleg a kutya sarokban volt, vagy ilyesmi, és fenyegetve érezte magát ill. a kölykeit.

az tök mindegy, hogy az ember nem csinált semmit.


a gazdának kellett volna okosabbnak lennie, és más vonalon vezetnie a kedves vendéget...



anya kutyát idegenek alap, hogy nem zavarhatnak.

a kutya teljesen normálisan viselkedett.

2011. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kutya védte a kölykeit. Ha az ismerősöd ismerősét megharapta volna, az meg feljelenti... hát nem tudom, de ha az én kutyámnak lennének kölykei, akkor biztos nem hívnék olyan embert magamhoz, akivel nem vagyok jóba. Mert azt nehezen képzelem el, hogy valamelyik barátom feljelentene.

Bár én azt is nehezen képzelem el, hogy a kutya tényleg megtámadta volna. Morog, vicsorog...szerintem ez tök normális egy szoptató kutyánál.

2011. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!