Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az igaz, hogy a kutya "kiszeme...

Az igaz, hogy a kutya "kiszemel" magának egy olyan embert akit soha nem fog bántani?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor azt honnan tudjuk, hogy ki az, és mit takar magában az hogy kinéz magának?,mit fog vagy mit nem fog a kiszemelt emberrel tenni.??
2009. aug. 19. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Nem igaz
2009. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%

Ezt olvastad valahol? Szerintem csak annyit takar ez a fogalom, hogy falkaverérének tekinti. A soha nem fog bántani: tanítás kérdése,a kutya nem bántja az embert, csak ha nem megfelelően tanítják. Mondjuk nyilván a falkaverérét sem bántja,jó is lenne :D "mit fog vagy mit nem fog a kiszemelt emberrel tenni.??

" Hát csak szereti :) tudod,kutyahűség :)Remélem, hasznos választ tudtam adni, de még 1x megkérdezem, ezt valahol olvastad?

2009. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, hol hallottad ezt. Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz, ez nem igaz. Egy jól nevelt kutya egyik embert sem bántja, hacsak a gazdája nem utasítja erre, vagy nem kell magát vagy a gazdáját megvédenie. A neveletlen kutya pedig bánthatja az embereket, bármelyiket, de az is sok tényezőtől függ, hogy tényleg bántja-e.
2009. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!