Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom feltenni a megmentet...

Bettuta kérdése:

Nem tudom feltenni a megmentett másfél éves kutyámira a nyakörvet, meglátnak a nyakörvvel elrohannak, egyszer rájuk tettem, lerágták-mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
valószínüleg rossz emlékeik vannak
2011. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe rágták le magukról? Olyan szorosnak kell lennie, hogy két ujjadat be tudd dugni alá, és akkor nem férnek hozzá. Egyszerűen rakd rájuk, és hagyd rajtuk, meg fogják szokni.
2011. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetem volt bár nekem könnyebb volt mivel csak fél évesek voltak igy rájuk tudtam valahogy rakni, hivj még valakit aki lefogja ,ahogy rárakod a pórázt is csatold rá gyorsan és vidd el sétálni, vagy ellöte fáraszd le, vagy lehet virslit kéne vágnod megszagltatni velük a nyakörvet közbe adni a szájukba .
2011. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, hogy rakd le a földre és rakjál bele jutalomfalatot és hívd oda őket simogassad a nyakörv jelenlétében. És ha már megszokták akkor fogd a nyakörvet az egyik kezedbe a másikba jutalmat és azt a kezedet dugd ás a nyakörvön amiben a jutalom van és mikor odajön vedd egyre hátrébb és a kutya önszántából húzza fel. De a nyakörv legyen a lehető legnagyobb fokozaton. Ha ez sem sikerül próbálkozz a kendővel ha azzal megbarátkozik akkor jöhet a nyakörv.
2011. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol lak? lehet, hogy tudnék segíteni.
2011. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 timtimi ***** válasza:
Kuldok egy videot, en ezzel szerettettem meg a kutyammal a nyakorvet, most imadja:D.....a videoban hamot hasznal de a lenyeg ugyanaz...sok sikert:)
2011. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 timtimi ***** válasza:
2011. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régebben az én menhelyi kutyám is ilyen volt, sőt, mindentől félt...ha csak rárakod, és semmi haszna, csak az udvaron szaladgálhat, nem fogja megszeretni. Vidd el sétálni, majd megszereti, most, ha látják a kezemben a pórázt vagy a hámot, rögtön rohannak fel, ugrálnak össze-vissza. :)
2011. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget!

Timtimi nagyon jó a videó-köszönöm szépen.

Megpróbálom , remélem menni fog:)

2011. aug. 10. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!