Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aussival kapcsolatban kérdéseim?

Aussival kapcsolatban kérdéseim?

Figyelt kérdés

Kis ausztrál juhásznak milyen kennel kell,amibe beletudom zárni? milyen alapterületű?

ki lenne mindennap engedve legalább 1 órát,csak inkább be lenne zárva,nehogy valahol kiszökjön meg vinném sétáltatni mindennap.

nagy a mozgásigénye?


2011. aug. 9. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
1 óra kiengedés, neki kb. annyit ér, mint egy versenyagárral körbesétálni a házat... Nagy mozgásigényű, mellesleg a bezártságot, a gazda hiányát minden kutya megsínyli. Nem javaslom!
2011. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Ilyen hozzáállással szerintem felejtsd el...

Az aussienak nem csak mozgásigénye nagy, hanem a szociális érintkezésekre is - magyarul igényli h a családdal legyen. Nem egy kennelben tartható fajta.

2011. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
ez semmilyen kutyának nem ideális körülmény, ne viccelj már. ez most komoly?
2011. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs félreértettétek,nem jól írtam le,ki lenne engedve,persze,csak este lenne bezárva,csak úgy értettem,hogy lesz olyan nap,amikor pl elmegyünk fürdeni és csak reggel meg este 1-1 órára tudom kiengedni.
2011. aug. 9. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb lenne betanítani, hogy nem mehet ki a kerítésen? Nekem ha a kapu egész nap nyitva se megy el egyik kutyám sem, kis tanítással megoldható...
2011. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez is igaz,na jó mind1 ez h..lye kérdés volt,nem jól tettem fel a kérdést.
2011. aug. 9. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!