Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudok a fajtára ELLENKEZŐ...

Tudok a fajtára ELLENKEZŐ színű kutyát kapni?

Figyelt kérdés

Nem sok értelme lesz a kérsdésnek, dehát megkérdezem:

Van és tudok venni:

fehér dobermann rotweiler

Fekete arrentin dog

Fekete magyar vizsla

fehér németjuhász

fekete husky

fehér puli

fekete komondor

?


2011. aug. 9. 20:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
Fehér pulit tudsz, fehér boxert, fehér németjuhász = canadai juhász, tehát azt is tudsz venni. Am a google jó barátod és meg tudod nézni melyik fajtából milyen színek jellemzőek.
2011. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fekete komondor==volt már próbálkozás elismertetni, de nem sikerült. Viszont van.

fehér puli= elismert színváltozat

fehér német juhász= ő a kanadai fehér juhász kutya

2011. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fehér pulit, fekete komondort és fehér német juhászkutyát simán be tudsz szerezni, a többi kutyával kapcsolatban azt tudom mondani, hogy külföldön, de főleg Amerikában van divatja az ilyesminek. Esetleg Németországban keresgélhetsz, ott nagyobb a választék "állat-téren". Nekem onnan van egy nagyon ritka fajta lovam. És Németország nincs is olyan nagyon messze, szóval ha komolyan szeretnél ilyen kutyát, akkor szerintem fontold meg, hogy körülnézel az osztrák és német "piacon". Esetleg Francia vagy Olaszország is szóba jöhet. =)
2011. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fehér pulit tudsz, fehér Német juhászt nem de viszont ott van a fehér juhászkutya ami olyan mit a német juhász a neve most nem jut eszem be
2011. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, van fehér dobi is Amerikában elismert szín. HA jól emlékszem.
2011. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Fehér dobermann van, de fehér rottweilert én még nem láttam sem fekete argentín dogot. Mármint teljesen feketét. Foltosat már igen.

Fekete magyar vizslát sem. Fehér német juhászkutya van olyan néven jegyezte be az FCI, hogy Svájci Fehér juhászkutya.

Teljesen fekete huskyt sem láttam még.

A pulinak van egy olyan szín változata, hogy fehér ez elismert.

Fekete komondor is van, csak az ritka, mivel a komondornak a fehér az elismert színe.

2011. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, külföldön van ennek divatja.

Fehér dobermann:

[link]


Tudom, hogy nem kérdezted, de ezüst labrador:

[link]


Kanadai juhászkutya:

[link]

2011. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Feher dobermann létezik, de elég durva egészségügyi defektjei vannak a pigmentáció hiányában, ezért az FCI nem ismeri el. Fehér rottweilert még nem láttam, de ha van is, az albínó és valószínűleg süket és beteges.

Teljesen fekete argentin dog és magyar vizsla nincs, hisz az a legmeghatározóbb fajtajelleg elvesztését jelentené. Két fajtatiszta argentin dognak illetve vizslának nem lehet ilyen színű utódja, ezt keveréknek hívják.

Fehér német juhász létezik, svájci fehér juhászkutya néven fut és NEM kanadai néven. A fehér puli az egy teljesen elfogadott színváltozat, legalább annyira népszerű, mint a fekete. Fekete komondor is létezik, de az FCI nem ismeri el.

2011. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Huskyból is létezik fekete, de csak a munkavonalúak között, illetve az alaszkai huskyk között.

[link]

[link]

2011. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
puliból a fehér is elismert szín,de fekete komondor NINCS!
2011. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!