Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajtára jellemző?

Melyik fajtára jellemző?

Figyelt kérdés
Hogy lakásban is kibírja a 8-9 órát egyedül, ha minden nap ez után le van rendesen mozgatva (elsősorban frisbee és dog dancing, ezenkívül még obedience, agility-heti 1x a kutyasuliban; és persze játék a többi kutyával, hétvégente túrák,úszás..;reggel pedig 5-10perc futás-canicross)? Hogy könnyen tanítható-okos kutya, szeret mozogni, ragaszkodó típusú, jó jelző és őrzőkutya? Hogy nyugodt, de ha mozgásról van szó akkor pörgős?
2011. aug. 5. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Spániel, Berni pásztor, Dán dog.
2011. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon jó teszt, és nem is kell hozzá angol tudás, mert le lehet fordítózni, de nagyon megéri :) : [link]

bejelölöd azokat amiket itt leírtál, és kihozza sorrendben a Hozzád leginkább való fajtát. Nálam 99%-ban bejött :) A fajtákat, amikkel szemezek, behozta elsőknek és pont olyan sorrendbe rakta, ahogy én gondoltam 1-2 kivétellel. Mert ugye már alaposan utánaolvastam a fajtáknak és úgy én is összeraktam egy listát :) Szerintem töltsd ki, megéri :)

2011. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi tényleg jó ez a teszt bár 1-2 kérdést nem teljesen értettem, de 1. kutyafajtának az jött ki amit választottam, a többi nem de a választottam ki jött. Azért is tettem fel ezt a kérdést hogy megtudjam tényleg megfelel nekem az a fajta.

De azért még várom a válaszokat hogy tényleg jó-e az a fajta mert azért nem volt minden szempont a tesztben, mint pl. hogy lakásba vagy házba, vagy mennyi ideig lenne egyedül a kutya...

2011. aug. 6. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:

vicces a teszt, mert én azt hittem, hogy az én őrző védős kívánságom elég kemény és komoly pásztorkutyákat igényel, ehhez képest elsőre a teuverent hozta ki, aki állítólag még a belga juhászok közül is a leginkább kiállítási darab. hát, ez van.

de a második a flandriai pásztorkutya lett, ami azért már kicsit szimpatikusabb.

2011. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem ez a listám:

1.dobermann

2.ausztrál pásztorkutya

3.ausztrál juhász

4.tervueren

5.Nova Scotia Duck Tolling Retriever? azt hiszem vadkacsavadász retriver

6.beauceron

7.malinois

8.brittany

9.rövid szőrű német vizsla

10.weimerai vizsla stb.stb.

Lényeg, hogy az első kettő stimmel, és a többi is illik hozzám valami alapján, ezért javasoltam ezt a tesztet, mert nekem nagyjából jó lett :) Bár van egy pár közöttük, amit biztos nem tartanék, de az is inkább a küllem miatt...

2011. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem spániel :)
2011. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!