Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe fog ez kerülni?...

Mennyibe fog ez kerülni? Mennyibe kerül maga a kutya? És az iskola? Fülkupírozás ára?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy dobermann kiskutyát(tenyésztőtől még mielőtt...)iskolába szeretnék vele járni természetesen kutyaovi is lesz csak az a baj hogy fogalmam sincs ezek mennyibe kerülnek mert egyik honlapon sem írnak árakat (fehérváron lakok) azt hallottam egy ismerőstől hogy a csoportos képzés 35000 Ft ez igaz?
2011. aug. 10. 02:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ma 05:40

Rettentően tájékozott vagy. Szó nincs arról, hogy kilóra fogják az ebadót megállapítani. Nem autó ez, hogy cm3-re mérjék.

2011. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hasonlóak vagyunk. Szintén fehérvári, és szintén leendő dobi gazda xD Szerintem nekem később lesz dobim (jövőre), úgyhogy majd megírhatod, hogy honnan vetted a kutyát,meg, hogy konkrétan milyen a kutyasuli =)
2011. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hello, én a kutyasuliról nem tudok sokat mondani, mert nálunk olyan ára van, hogy inkább nem vittem el. A fülvágás viszont az én pitbullomnak 13.000 Ft volt, semmi extra dolgom nem volt csak két hét múlva kiszedni a varratokat, viszont a dobermannak be is kötik a fülét mert sokkal hosszabb és így tovább is gyógyul.
2011. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A kennelt még nem tudom mert nem mostanában veszem fél-egy év múlva szeretném megvenni mert kb. akkorra fog gyümölcsözni anyukám munkája mert ki akar menni német országba dolgozni mert úgy sokkal több pénzünk lesz a kutyára mert hát a dobiknak csak a legjobbat. Az ebadó nem izgat annyira mert már van két kutyánk tehát ígyis úgyis sujtani fog. Igaz 14 éves vagyok de a kutyákkal érzem magam jól és elég határozott is vagyok és nem az az otthon növesztem a seggemet fajta minden hétvégén nagy túrákra szoktam járni a kutyáimmal de hétközben sem maradnak otthon
2011. aug. 11. 03:02
 15/15 anonim ***** válasza:

Itt egy nagyon jó kennel, és Fehérvártól nem messze:

[link] (Kérheted fülvágva is a kiskutyát)


És itt a suli is.

[link]

2011. aug. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!