Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy néhány...

Noyanoyi kérdése:

Miért van az, hogy néhány kutya tök nyugisan sétál a gazdija mellett?

Figyelt kérdés
Úgy értem , hogy vannak azok a kutyák, akik megugatják a másikat...de valamelyik meg rá se hederít..hiába ugatja meg egy kutya, vissza sem ugat, meg nem akar nekimenni. Mitől függ ez? Betanítás kérdése? Szeretnék venni kutyát a közeljövőben és ezért érdekelne:)
2011. aug. 10. 09:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
jaja azt szoktam nézni..szeretem :) egyébként én egy szép őzikebarna Boxer kutyit szeretnék..szukát. Nagyon rá vagyok most orientálódva..meg már régóta. És mindenképpen egy jólnevelt kutyát szeretnék belőle faragni :-))))
2011. aug. 10. 09:58
 12/15 anonim ***** válasza:
Szép választás. A boxer éppen nem a legkönnyebb eset, mert pl. óriási mozgásigénye van :)
2011. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elsősorban függ a nevelésétől, másrészt az alaptermészetétől. Nekem yorkshire terrierem van, idén kb. 2x volt rajta nyakörv. És úgy, hogy ő egy vérbeli terrier. Makacs, önfejű, nagyszájú, és azt hiszi, hogy az összes kutyát keresztbe le tudná nyelni.

Ha látom, hogy gyanús neki egy másik kutya, akkor azonnal magam mellé hívom, és rászólok, hogy ne merjen ugatni. 99%-ban működik.

Sokat járok vele kutyák közé, de nem teljesen szokta meg a nagytestűeket. Bár igaz, hogy vele talán azért is könnyebb dolgozni, mert igazából lesz*rja a többi kutyát:) Nem játszik velük, neki csak az a lényeg, hogy mi együtt legyünk, együtt játszunk.

2011. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nálunk a kutyaiskolában vannak olyan kutyák, amiket már régebb ota tanitanak, póráz nélkül simán csinálnak mindent, vannak olyanok akik nemrég kezték, azokat ha elengedik akkor atán semmit nemhallanak, mennek a saját fejük után, minden a tanitástol függ
2011. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jaja..azért akarok boxert, mert nekem is nagy a mozgásigény, és kiegészítenénk egymást : ))))
2011. aug. 10. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!