Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya cica barátság?

Lovelyne kérdése:

Kutya cica barátság?

Figyelt kérdés
8 hónapos lány tacsim mellé pár napon belül hozunk egy édes pici cicát.Az érdekelne,h kijönnek-e majd egymással,mert a kutyus nagyon barátságos, de igen heves.Kutyákkal jól kijön,de múltkor amikor sétáltunk, meglátott egy nagy cicát szaladt az úton, és utánaeredt,h elkapja.A cica gyorsabb volt!:D(szerintem akkor látott először cicát) sajnos nem tudom megítélni, h milyen kapcsolata lehet a cicákkal, mert otthon a nyuszijainkat plsoha nem bántotta,csak kergetőztek a lakásban és össze-vissza nyalta őket aranyosak voltak!Ha már túlzásba vitte a szeretetet rászóltam, akkor visszafogta magát! Ha valaki volt hasonló helyzetben ,h kutya mellé lett egy kiscicája, le írhatná a tapasztalatait, h sikerült az összeszoktatás volt-e gond ilyesmi!:)
2011. aug. 11. 14:01
 1/3 anonim válasza:
Nekem 4kutyám van és 2 cicám. a kutyusok próbálják a macskákat elijeszteni a házból, de nem sikerül nekik.:D Mellesleg a tacskók nem bántják a cicákat, max. játszanának velük, enyhén harapdálja a fülét, stb.. Nem kell aggódni:)
2011. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy van, mert én ma délután megyek látogatóba a 4 éves yorkshire-ommal a bátyámékhoz. Tegnap fogadtak örökbe egy 4 hónapos cicát, és átmegyünk ismerkedni :D
2011. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is a felnőtt lány tacsi mellé hoztunk kiscicát és sosem bántotta.. na de azért a cica elég sokat harapdálta meg durván is játszott vele, amit azért nem engedtünk, dehát nem lehet mindig elkapni..és a tacsi mindig tűrte. Amikor először mutattuk be a cicának mindjárt a tudtára adtuk, hogy csak a szép viselkedést toleráljuk a kicsivel szemben, rászóltunk párszor de ennyi, aztán a macska lett az úr a háznál :). Most már a cica is lassan felnőtt lesz, nem kínozza a tacsit és jól elvannak egymás mellett :)
2011. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!