Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák összeszoktatása. Ez...

Kutyák összeszoktatása. Ez mit jelent ami volt?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves német törpe spitz kan kutyám, 3 honapja pusztult el mellöle a 11 éves tacsi szuka keverék..Azota nagyon hiányolt egy társat.. Ma jött hozzá egy 1 év körüli szintén kan kutyus.. közepes méretü keverék..Nagyon játékos.

Féltem a spitzem töle,nehogy esetleg eldurvuljon a játék,mert a spiccem neki egy harapás.Az udvaron ma mhova pisiltek, volt olyan hogy egyikre odapisilt az uj kutya, egyböl rá a spiccem,szintén ugyanoda megint az uj,és megint a spiccem..Ez jele lehet vminek? Kutyák között? Illetve a spiccem rá ugrott néha a hátára (a régi kutya engedte neki), viszont félek hogy ez nem fog tetszeni az ujnak,mert eröteljesen ellöki az orrával.


2011. aug. 12. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
a spicc próbálja őt dominálni.. ha nem durvul el a dolog nem lesz belőle gond.. de kanok esetében én azért vigyáznék...
2011. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez dominancia dolog. A pisi is és az ugrálás is. Nem szoktak morogni egymásra?
2011. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a mieink is igy kezték.nekem egy torpe spitzem van és egy magyar vizslám.eleinte elvoltak de aztán amikor mindekettem dominánsak akartak lenni mindig egymásnak ugrottak és mindig a kisseb kutya huzta a rovidebbet.volt h a nagy kuty teljesen a csontig beharapott neki.nagyon durva verekedések voltak.azota kulok kellet oket csukni.néha még kerítésen korosztul is egymásnak ugranak.nagyon durva.és sehogy se tudom leálítani oket ilyenkor
2011. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tgnap csak az elsö félorában morgott nagyon a spiccem rá.
2011. aug. 13. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!