Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem?

~Luci~ kérdése:

Milyen kutya való nekem?

Figyelt kérdés

Tudna nekem valaki segiteni,hogy milyen kutya való nekem?

Kertes házban lakom nagy udvarral cicákkal és egy puli kutyával mellé szeretnék egy közepes kicsi termetű kutyát amit lakásban is lehet tartani.Lehetőleg rövid szőrüt.Sajnos sokat vagyok iskolában max. napi egy órát tudom sétáltatni...egy lustább fajtát szeretnék:)Szerintetek van nekem való kutya?


2011. aug. 13. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az Angol coccker spániel a neked való kutya. Nekem is van a lakásban remekül elvan. Elég neki napi 1 óra séta. Elég lusta fajta. Játszani nem igazán szert. De ha jön valaki azért jelez.
2011. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja de és inkább kinti benti kutyaként érzi jól magát.
2011. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Ragaszkodsz a fajtatisztához? A menhelyen biztosan találnál egy neked tökéletesen megfelelő kutyát, nála hűségesebb, ragaszkodóbb társad nem lesz. Fajtatisztát csak tenyésztőtől, törzskönyvvel szabad venni, ami 60-80 ezer forinttól kezdődik, ez alatt csak szaporítók árulják a beteg, selejt, sokszor nem is fajtatiszta kutyáikat.

Menhelyen elmondod az igényeidet és mutatnak neked olyan kutyát, olyat ami jól kijön a többi kutyával, cicákat nem bántja, ha felnőtt, akkor jó eséllyel már szobatiszta, nem rombol. Ha kölyköt szeretnél, akkor is rengeteg közül választhatsz.

2011. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj,de a legkissebb mozgásigényű kutyának is minimum másfél óra kell.

És attól hogy kistestű,sok mozgásigény kell egy kutyának.

pl. egy yorkinak sokkal nagyobb a mozgásigénye mint 1 dándognak.

amúgy szerintem is menhely?

és még azt szeretném kérdezni,h a puli mellé miért akarsz másik kutyát??

ő nem jó?

2011. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen énis gondoltam amenhelyre,csak kiváncsi voltam milyen kutyát ajánlanak,a puli nem az én kutyám hanem a szüleimé és én pedig saját kutyát szeretnék:)
2011. aug. 14. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!