Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Okozok lelki sérülést a...

Okozok lelki sérülést a kutyának, ha szívatom őt?

Figyelt kérdés

Adtam neki csontot, hagytam rágcsálni, pár órát, majd oda mentem, és elvettem tőle.

Nézett rám értetlenül, majd negyed órán át, amíg vissza nem adtam neki, produkálta magát.

Jött pacsit adni, hempergett előttem, nyalogatta a kezem.- Hanyatt feküdt előttem több percre. Majd megint hempergett.


Tök vicces volt.


Lesz valami lelki baja, ha így szívatom?


2011. aug. 13. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz, de ugye neked sem esne jól, ha azt elveszik tőled, amire akkor a legjobban vágysz?...
2011. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a "szívatással" próbára tetted. Az ő válasza az volt, hogy elfogad falkavezérnek, és nem megy neked azért, hogy visszakapja amit elvettél tőle. De ettől függetlenül nagyon szerette volna visszakapni, és ezt elég "érthetően" a tudtodra is próbálta adni.

Ha ezt többször "eljátszod" vele, előbb-utóbb vagy elfordul tőled, vagy tényleg a "lelkébe gyalogolsz".

Azért mert te jót derültél azon, amit ő produkált, neki még valószínű mindez nem volt nagyon vicces.

2011. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legalább kösd össze valami feladat megoldásával a csont visszaadását, így taníthatnád, és nem csak hülyéskednél vele.
2011. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neked nagyon vicces volt ahogy ott próbálkozik, de ezzel úgymond 'megbántottad' hogy elvetted tőle a csontot. Legalább miután szegény ott trükközött neked meg azon gondolkozott hogy hogy szerezze vissza odaadtad neki? Most nem olyan nagy tragédia ez az egy alkalom, de azt így többször ha lehet ne csináld, mert neked sem esne jól ha boldogan rágcsálsz valamit és csak úgy jön az ember akit a legjobban szeretsz és csak úgy elveszi tőled!
2011. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval igen okoz neki lelki sérülést!
2011. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!