Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idősen lehet a kutyát...

Mennyi idősen lehet a kutyát kutyaiskolába vinni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaoviba az oltások beadása után, tehát 4-6 hónaposan. Utána már mehet suliba. Felső korhatár nincs, természetesen egyeztetni kell a kiképzőkkel a kutyának megfelelő tanfolyamról.
2009. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ami németjuhászunk 6 honapos mult és most vittük elöször de már bánom hogy nem kezdtük el hamarabb. mégegyszer kezdeném az utolsó oltása után azonnal vinném.
2009. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb :) Bár, fajtafüggő..és persze csak oltások után.
2009. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval,ha elhozom a kutyust(német juhászkutya) a kennelből,(ami 10 hetes korában lesz),és megvannak az oltásai,rögtön lehet vele menni?
2009. ápr. 15. 15:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Én, azért még nem vinném egyből. Kell egy hét, mire megszokja a környezetet, a sokkot kiheveri... Kell még vagy 2 hét, mire megszokja a gazdit, és amúgy sem ajánlják 3 hónapnál előbb.

Sőt a kutyaiskolába nem lehet menni, csak 1 évesen...,mert visszafordíthatatlan károsodásokat okozhat a kutya lelkében.

Amiket a többiek írtak, gondolom, hogy kutyaóvodába járatják a kicsiket.,

Mert oda lehet vinni 3 hónapos kortól.

Én ezeket ajánlom.

Nekem is van egy nagyon okos kis fajtatiszta német juhászom, és tendenciózusan fogom nevelni!!! De csak 3 hónaposan viszem elsőnek kuyaoviba!!!!

2009. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én sem akarom már 3 hónaposnál előbb vinni,még csak tíz hetes(nem most került hozzám,előbb elhoztuk),és tudom hogy elég nehéz lenne neki,hiszen még a póráztól is fél. :D De igazán ügyes! :D
2009. júl. 10. 13:21
 7/10 anonim válasza:
én úgy tudom, iskolába 10-12 hónapos kortól lehet.mi most kezdtünk az ovi után, most lesz egy éves a kutyám.
2009. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi:D

Bár már 6 hónapos a kiskutyám,és szeptembertől aktívan járunk a suliba!:D Nagyon okos, szépen fejlődik!:D

2009. nov. 5. 21:12
 9/10 anonim válasza:
Szerintetek 2 éves kortól lehet vinni? Mármint h érdemes már egyáltalán akkor? Sajna eddig nem gondoltam rá, de most hallottam valakitől, hogy milyen jó és kedvet kaptam hozzá.
2010. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 timido ***** válasza:
mutatsz képet a kutyusodról? :)
2010. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!