Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak neki? Csak olyanok...

Mit adjak neki? Csak olyanok írjanak akik megértik, hogy megtartom a kutyám névnapját. -, -"

Figyelt kérdés

Szóval a kis Bolognesémnek 24-én lesz az 1. névnapja és nem tudom mit adjak neki.

Van pár szokásos dolog,de egyik sem jó:

Játék:összesen 25 van neki.

Jutifali:Utálja őket.

Egy jó nagy séta:Mindennap 4×2 órára kiviszem,ami egy 8 hónapos egyébként is kistestű kutyának bőven elég,hisz több kutyával elengedve játszhat.

És tényleg ne írjatok olyasmiket,hogy "Már így is eléggé el van kényeztetve".

Köszi!


2011. aug. 14. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bemész az állatkereskedésbe és kérsz kiszárított húst (máj, malacfarok, belek..) Csak szólok hogy rettentő büdös szaga van de a kutyád imádni fogja!:) Eddig mindegyik kutyánál bevállt:) Esetleg főzhetsz neki vagy elvinnéd valahova úsztatni, kivinnéd agility pályára vagy bármi:)

ui: próbáld a piskótát jutalomfalatnak, az én westiem szereti:)

2011. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is megszoktam tartani de csak a szülinapjukat. Én husit jutifalat meg ehez hasonló dolgokat szota, neki adni!
2011. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz neki olyat, hogy jó ragadósra csinálod a riszt, és csinálsz májat meg szivet, és a rizslabdába teszel egy darabot májból vagy szívből. Nem tudom érted-e. De ha nem akarsz annyit bajlódni egyszerűen vezsel elő rizst, májat, szívet, felkarikázott répát és megfőzöd így vízben egyszerre, és kész neki a torta. Remélem segítettem! :-) Az én kutyám imádta
2011. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!