Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hamarosan szülni...

A kutyám hamarosan szülni fog. Megtartom a kölykét?

Figyelt kérdés

meg szeretném tartani az egyik kiskutyát,a másiknak pedig már találtam gondos gazdit.

(ketten lesznek)

két szuka jól megfér egymás mellett?

anya és lánya?

tacskókról van szó


2010. aug. 19. 13:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Anya és lánya meglesznek.
2010. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Biztos,hogy csak két kölyök lesz?
2010. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy jól meglesznek, főleg ivartalanítás után. Gondolom feleős gazdiként úgyis ezt fogod tenni... pláne, ha nem kan lesz mindegyik.
2010. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%

Arról fogalmuk sincs egy idő után, hogy ők anya és lánya. Két rivális szuka. Ha az anya jól szocializált, jól nevelt, kézbentartható és hallgat rád, nincsenek agressziós problémái más szukákkal szemben, akkor nem lesz semmi baj, fogod tudni kezelni a helyzetet.


Csak arra figyelj, hogy nem annyira jó egy kutyának, ha az anyjával nő fel, fontos, hogy külön is foglalkozz vele, szoktasd a különböző környezeti ingerekhez úgy is, hogy nincs ott az anyja. Ha mindig a mama intézi helyette konfliktusokat amíg kicsi, akkor könnyen lehet félős, és attól akár agresszív is.


Anya kutya mennyire domináns?

2010. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen megfog férni egymás melett.

De remélem legalább őt ivartalanitani fogod,mert gondolom nem tenyésztő vagy..és szaporitani meg nem akarsz,mert van elég árva kutya!Igaz?

HA ÍGY VAN AKKOR nyugodtan tartsd meg,de csak akkor ha van időd 2 kutyával foglalkozni ,mivel ő még kölyök lesz gondolom nem kell bemutatni milyenek a kölykök :)

És van elég anyagi helyzeted (nem mintha a tacskó az a fajta lenne aki kiesz a pénztárcásból)

:D

Írd emg ha megszülettek a kölykök és,hogy hány kölyök lett és lett-e szuka.

2010. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tacsim van és anya lánya meg fog férni egymás mellett
2010. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

igen, csak kettő lesz, és ezt nem az ujjamból szopom...elvittük dokihoz, ő mondta.


nem fogom ivartalanítani, mert úgy gondolom , az nem jó a kutyának, ki tudja mit él át, inkább vigyázok rá, ahogy eddig is tettem, ez sem besikerült dolog volt.


az anyuka nagyon jó idegrendszerű kutyus, barátságos, bár kicsit el van kényeztetve, más szukákkal nincs semmi baja.

köszönöm a válaszokat, már alig várom a picikéket:)

2010. aug. 19. 13:29
 8/23 A kérdező kommentje:
ja és nagyon jól nevelt, szófogadó kutyus
2010. aug. 19. 13:30
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

gratulállok,egy újabb felelőtlen gazda!

Szerinted a szülésénél mit él át??És még fene tudja hány "becsúszott" alkalom lesz,az ezerszer jobban fog neki fájni és szenvedés lesz,de te tudod..biztos jobban értesz hozzá..

2010. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

nem fog többet szülni a kutyám, és nem vagyok felelőtlen gazda...nem akarok neki rosszat.

utálom ha ezt mondják mert imádom a kutyámat,és csak jót akarok neki.

nem fogom ivartalanítani. tudok rá vigyázni, ezt mindneki tudja mérlegelni.

egy kutyám se volt ivartalanítva,és egyik sem lett vemhes, MERT VIGYÁZTAM RÁ!!!!

2010. aug. 19. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!