Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a lábamra fekszik?

Ha a lábamra fekszik?

Figyelt kérdés

Szóval , úgy tudom, hogy ha a kutyám a lábamra áll, akkor azzal a dominanciáját fejezi ki. De ha ráfekszik a lábamra? Csak mert az enyém szeret rajta feküdni, engem nem zavar, szeretem ha a közelemben van .


Ja és még egy kérdés. A kutyáknak árt a dohányfüst? Passzív dohányzásra gondolok , amikor valaki dohányzik a közelében , mondjuk a teraszon.


Elég butus kérdések , de engem már foglalkoztatnak egy ideje:)


2011. aug. 15. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, mit fejez ki, de az enyém is szeret lábon feküdni, sőt fetrengeni...

a dohányfüst valószínű a kutyáknak se hasznos.

2011. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az elsőre nem tudok választ, de a dohányfüst nagyon is árt nekik!
2011. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ezzel a kutya akadályoz akkor baj! Pl az én kutyáim is szeretnek rámdőlni, de amint megmozdulok mint az őrült kapják össze magukat, próbálnak gyorsan utat engedni. Ha a te kutyád nem érdekli hogy te arrébb akarsz menni vagy látszik is rajta hogy direkt ott akar tartani az szerintem már baj.

A dohányfüst meg egyértelműen káros mindenkinek. Miért ne lenne az egy kutyának?

2011. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem szokott megakadályozni.:)


Értem én is így gondoltam

2011. aug. 15. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
az én 60 kilós kutyám amikor rálép és ráül a papucsos lábamra,...hát igen kellemetlen. :D de tudom a választ. egy szerűen scak biztonságban érzi magát. meg hát olyankor kitudna ellenállni hogy megsimizze a kutyát :DDD ez teljesen normális viselkedés. milyen fajta?
2011. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)) amstaff :D
2011. aug. 16. 10:56
 7/8 compactegon ***** válasza:

az enyém is rááll a lábamra, mikor "követeli" a simit. néha meg ha elmegy mellettem, akkor csak simán rálép :D

ő is staffi.

2011. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)) az enyém is. hazajövök valahonnan és összevissza puszilgat :) egyem meg de imádom :D
2011. aug. 16. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!