Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy 6 hetes amstaff...

Wolf0302 kérdése:

Vettem egy 6 hetes amstaff kiskutyát. Szeretném majd súlyhúzó versenyre vinni. Milyen vitaminokat, tápokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most VETMED CAL-D-PHOS(csonterősítő),Gimborn fit12(multivitamin)-t kap(Ezt ajánlották a boltban).Táp:Purina pro plan,puppy large.

Válaszaitokat előre is köszönöm.


2011. aug. 15. 18:42
1 2
 11/16 Tyler913 ***** válasza:

ma 21:29

Az Acanarol mar megirtam a velemenyem,en minden amstaffost igyekszem lebeszelni rola.A select goldot nagyon nyomjak a Fressnapfban,mikozben 40% rizslisztet tartalmaz...A joserat bevallom nem ismerem.

Egyebkent a zoldkagylot nekem is ajanlottak,mig el nem beszelgettem egy allatorvossal,aki kozolte,hogy jo minosegu tap mellett rohadtul folosleges.Bar artani nem arthat.

2011. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A kérdésre válaszolóknak:

köszönöm a válaszokat!!!


Nem a kérdésre válaszolóknak:

Anyja,apja amstaff,megmutatták a törzskönyveket(természetesen a szülőkkel együtt),fedezésről videót.Igaz neki nincs törzskönyve,mert nem kértem...Bár én még nem akartam elhozni,de az anya már nem szoptatta a kölyköket(10en vannak testvérek),nem is foglalkozott velük,rendes ételt ettek,ezért lett elhozva...


Az,hogy milyen eredményt ér el,nem számít(ugyanannyira nem mint amikor a gyerekedet beíratod sportolni)nem az a lényeg,hogy mit ér el,hanem az,hogy sportoljon és közben jól is érezze magát!!!(Persze ez csak az én véleményem...)

2011. aug. 16. 21:26
 13/16 Tyler913 ***** válasza:
Ne haragudj,de a rendes tenyeszto ad torzskonyvet,ez nem valaszthato opcio,hanem hozzatartozik a kolyokhoz.Fogadjunk,azt mondtak,hogy TK-val sokkal dragabb lenne,ugye?Az meg a masik,hogy nemcsak azert van az anya,hogy szoptassa a kicsiket,hanem hogy szocializalja oket.Ezert fontos az a plusz par het.Na mindegy,ha mar elhoztad,legy boldog vele,kivanom,hogy egeszseges legyen!
2011. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem haragszom,de nagyon sok tenyésztőnél választható,mivel nem minden kiskutya tenyésztésre kerül ki.5000ft-tal lett volna többe a kutyus,mivel ennyi egy törzskönyv ára,de nem ezért nem kellett...Egyébként teljesen rendben van a kutyus,jól szocializálódik...
2011. aug. 17. 08:21
 15/16 anonim ***** válasza:
kívánom hogy érezd jól magad a kutyáddal! sok közös élményt! és a sok szaporítósnak írnám, hogy miért kell mindenkit lecseszni?!
2011. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:-)Alakulnak a közös élmények(főleg a bepisilős,bekakilósak:-))) )
2011. aug. 17. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!