Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolában használják...

Kutyaiskolában használják Caser Milan a kutyadoki módszereit?

Figyelt kérdés

Mármint a kiképző? Mert tök menőnek tűnik, de még nem láttam sehol, hogy bökdöste volna egy kiképző a kutyát, vagy "csittegett" volna.

Miért, nem is olyan jó módszer?

Van olyan kiképző aki használja, és ismeri?


2011. aug. 16. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
nem.Sajnos!Mert sokan kínzásnak tekintik a kutyát oldalba bökni!:( de ez nem fáj neki inkább a pozitív meggerősítésre mennek itthon ami "vöröszónás"eseteknél St@rtsem ér
2011. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
és a 14 éves VIVI megmondta...CM egy szarkeverő showman, aki nem sokat ért a kutyákhoz, de jól adja magát elő és jó pénzt keres vele
2011. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy gondolom, hogy nem hülyeség, amit Caesar csinál. Olvastam a könyvét is, nagyon jó! Azért, mert volt annyi esze, hogy pénzt keressen vele... Nem kell irigykedni.
2011. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
nem irigykedem rá, keressen pénzt, csak ne csináljunk úgy, mintha értene hozzá
2011. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ja és még valami, CM módszereit már kb 20000-en felfedezték CM előtt, a fickó jól csinálja és pénze van belőle, de ettől még nem szuperek a módszerei és nem is egyedülállóak..
2011. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:32

Rajta kívül még sok kiképző dolgozik a világban eredményesen.

Az, hogy nem ért hozzá,nem igaz állítás.

Ő egy a sok hozzáértő közül, aki jól eladja magát.

Felismerte, kihasználta a film , TV lehetőségeit.

2011. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Cesar nem kiképző de mindenféle módszertannal tisztában van és használja is ami éppen beválik a kutyánál... azt vallja, hogy nem a technika a lényeg hanem a kivitelezés módja a nyugodt, asszertív hozzáállás, és a beleérző képesség....ilyen felkészült kiképzők nem dolgoznak általában iskolákban (hiszen egy kutyaiskola általában egyféle módszerre esküszik és azt erőlteti)

kevés az olyan szakember aki ennyi kutyát látott és ismer mindeféle módszert, iskolai környezetben nem is lehet minden problémát megoldani!

2011. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legelső válaszolónak annyiban teljesen igaza van,hogy sokan állatkínzásnak tartják,amit Cesar csinál, a bökést, a "belerúgást", a pórázhúzkodást.

Én minden kutyámon az ő módszereit alkalmaztam,és pár nap alatt hihetetlen változást értem el még a legkomolyabb gondokkal küszködő ebekkel is. Volt kutyám,amelyik idekerült,és úgy kezdte, hogy nekiugrott a kezemnek, agresszív volt mindennel,mindenkivel. Ma már boldog otthona van, ahol szintén ezt a módszert használják.

Szerintem jó dolog.

Viszont kutyasuliban alkalmazni nem igazán lenne értelme, inkább háznál. Kutyasuliban tanítanak,Cesar pedig nevel.

2011. aug. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!