Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyás sportok és...

Milyen kutyás sportok és játékok vannak, amit egy beagle-vel el lehet végezni? Milyen nyári táborok vannak, ahová a kutyát is el lehet vinni, illetve ott foglalkozni vele? (training, aglity stb. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 21:56
 1/4 Doruss ***** válasza:
Agility, apportírozás, és ami jó lenne még, az a kutyás frizbi. A kutyás frizbinek nézz utána, egy külön sportág, rengeteg lehetőséget nyújt, akár hobbiból csinálod, akár versenyzel is. A beagle mérete szerintem ideális hozzá. Nekem ez az álmom :) sok sikert!
2011. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, És a dog dancing az hogy működik?
2011. aug. 16. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
a dog dancera is jók nekem az egyik ismerősöm űzi vele ezt a sportot nagyon ügyesek
2011. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh, az nagyon jó :) És ez hogy működik?? Tudnátok olyan oldalakat mondani ami segítségével én is taníthatom a kutyámat?
2011. aug. 17. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!