Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatokkal szeretnék foglalkoz...

Állatokkal szeretnék foglalkozni, segítesz?

Figyelt kérdés

Kutyakozmetikusnak tanulni megéri? (Szegeden saját szalont nyitni)

Menhelyen mennyit keresnek az ott dolgozók?


2011. okt. 23. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyen az esetek 99%-ában önkéntesek dolgoznak, akik nem kapnak fizetést.

A kutyakozmetikusok vállalkozók, amiben mindig van rizikó. Nem lakok Szegeden, neked kell látnod, hogy mennyire telített a szakma. Pl ha minden utcában van egy, akkor nem valószínű, hogy belevágnék. Amúgy elég nagy város ahhoz, hogy legyen rá igény.

2011. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Szeretem az ilyen kérdéseket, hogy ....tanulni MEGÉRI?

Nem éri meg.Dolgozni kell, sokat és nem biztosít gondtalan életet.

Pontosan a kutyakozmetikus szakmánál a kutya némelyike harap.

A gazdák sem mind angyalok.

Jöhet koszos, büdös paciens is.

Vagy szereted és csinálod, ha nem éri meg akkor is, vagy válassz mást.

2011. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

google.


amugy meg itt is van már 600 ilyen kérdés, nem tudsz utánakeresni? -.- előbb tessék kicsit önállónak lenni

2011. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem hogy MEGÉRI-e, mert nem mindegy, hogy miután megnyitottam a kutyakozmetikát nem megy, és be kell zárni, majd mehetek utcaseprőnek, vagy hogy meg tudok belőle ÉLNI, és el tudom magam tartani.

Amúgy nem zavar se a kosz, se az idegesítő gazdik, a harapós kutyákat tudom kezelni, és ez is a szakma "velejárója".

2011. okt. 23. 18:23
 5/10 Akiteki ***** válasza:
100%

Ezt nem mások fogják eldönteni, hogy neked mi éri meg.

Ha szépen és jól dolgozol, előbb-utóbb híre megy és jönni fognak hozzád a páciensek. Ha nincsenek megelégedve, akkor elpártolnak. Ennyire egyszerű.

2011. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nézz körül szegeden mennyien vannak. nameg nem kis pénz beruházni egy ilyen kozmetikára+tanfolyam költsége, de ha ennyi pénzed van, csináld...
2011. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:
70%

Ezt nem mások fogják eldönteni, hogy neked mi éri meg.

Ha szépen és jól dolgozol, előbb-utóbb híre megy és jönni fognak hozzád a páciensek. Ha nincsenek megelégedve, akkor elpártolnak. Ennyire egyszerű.

2011. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi menhelyünkön a fizetett dolgozók minimálbérért dolgoznak napi 8 órát hóban-esőben-fagyban-40 fokban. Szedik a kakit, etetnek, gondozzák a betegeket. Pénzt szinte alig kapnak és mégis azt mondják, hogy megéri :)
2011. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. okt. 24. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor sem lehet megmondani előre hogy megéri-e. Én ismerek olyan kutyakozmetikust aki nagyon jól él, saját szalonja van, hónapokkal előre kell időpontot kérni mert annyi kliense van. De olyat is ismerek aki csődbe ment, vagy aki kénytelen mellette mást is csinálni, vagy aki csak hobbyból csinálja és a férje tartja el.

Menhelyi munkáról meg tegyél le, igen van hogy fizetnek, és meglehet belőle élni de nagyon kevés ilyen hely van, és természetesen idegen sosem kapja, csak aki már önkéntesként rég óta és jól teljesít.

2011. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!