Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől fosik a kutyus? ) :

Mitől fosik a kutyus? ) :

Figyelt kérdés
Van egy kutyusunk,most hozták ide,nem olyan régen kaptam,és amióta itt van csak fosik. Nagyon féltem szegénykét,és már gondolkozok az állat orvoson is. Másfél éves németjuhász szuka kutyus,és kb 3 hete hoztuk el a menhelyről(ott nem fosott!) Mitől lehet? És mit tehetnék ellene? nagyon fontos kérlek! )'':
2011. aug. 16. 23:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mivel menhelyről hoztátok, első utatok az állatorvos kellett volna, hogy legyen.

Mit adtok neki enni, az sem mindegy.

Orvos kell mindenképpen, mert ennyi ideje hasmenéssel már közel állhat a kiszáradáshoz.

2011. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Adtunk neki házi kosztot is,kapott rizst,tápot adtunk neki(Darlingot) meg konzervet. Próbáltuk a kenyeret is...kapott néha szenet is,attól jobban lett.
2011. aug. 16. 23:55
 3/13 anonim ***** válasza:

olvasd el ezt :

[link]

amugy meg szerintem vigyétek el állatorvoshoz.

2011. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3 hete hasmenése van és még nem vittétek orvoshoz??????????nektek is aztán marhára kellett kutya


1 a házikoszt és egyebeket abbahagyni

2 holnap első dolgod, hogy orvoshoz viszed

3 veszel neki normális tápot - legalább egy heti adagot, ami rendbe hozza a gyomrát (mert gondolom csak szar Darlingra telik, bár annak az árából lehetne kb 2 csomag Fressnapfos tápot venni, ami egy fokkal normálisabb)

2011. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ezlőző vagyok előbinél rossz linket küldtem ár abban is van írva de amugy ezt akartam küldeni:

[link]

2011. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

0:03...

Ide figylej....ez a kutya az ENYÉM!én pénzelem ...szegény vagyok,egyedül élek,egy minimál bérből...elviszem a kutyát orvoshoz,de mint tudod,gondolom nem olcsó,még egy kivizsgálás sem,akkor még ott van ha gyógyszert kap a kutya...a rizs megfogja elvileg...tudom mit csinálok,nem ez az első kutyám...igen csak szar Darlingra telik,nálunk a Fressnapf drágább...

2011. aug. 17. 00:10
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de ha én minimálbért kapnék nem vennék magamhoz kutyát, főleg nem nagytestűt.

Ja, és a Darlingtól Te is f*snál :(

2011. aug. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Annó mikor bejöttek az első száraztápok, azok sem voltak hú, de nagyon jó minőségüek összehasonlítva a mai menő márkákhoz (Acana, Orijen, stb.)képest, megették és semmi bajuk nem lett tőle, a Darling nem a legjobb minőségű, de ha a kedves gazdi ennyit tud rá áldozni, akkor nincs mit tenni, de ha heti 2-3x ad még neki főtt pulykahúst mindeki boldog lesz és a kutya és bevisz valamennyi valódi húst.
2011. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Inkább kevesebbet eszek,inkább kap száraz tápot "szar Darlingot" minthogy elaltassák....nem tudom,gondolom nektek tenyészetből volt kutyátok,de ez a kutya majdnem elpusztult...mentsetek meg ti is egy kutyát :) aztán mind 1 lesz hogy mit kap,ha látod,hogy úgy örül neked,hogy csillog a szeme....
2011. aug. 17. 09:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Kicsit sántít a hozzáállásod.

Megmentetted, az igaz. De beteg, nem is kicsit, amit nem tudsz kezeltetni.

Lehet, a Darling nem jó neki. Sokan etetnek olcsó táppal. Sok féle is van belőle. Találd meg bennük azt, amit a kutya tolerál. Konzerv felejtős. Sok kutyát meghajt. Főleg az olcsóbbak. Az összetételük messze van a húsostól.

Amig hasmenés van, csak rizs .Széntabletta is mehet pár napig.

2011. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!