Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy klikker?...

Mennyibe kerül egy klikker? Hol tudok ilyen venni Győrben?

Figyelt kérdés
Kiállításra szeretném betanítani a kutyámat és azt hallottam, hogy klikkerrel érdemes tanítani. 4 hónapos boxerről van szó, és elég szófogadatlan, nem igazán tudom neki megtanítani a dolgokat..
2011. aug. 17. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A Fressnapfban biztos van, de a kisebb állateledelboltokban is szokott lenni, az ára olyan 300-1000 forint között mozog, attól függően, hogy milyet veszel, nem érdemes a drágábbat venni, mert nem jobb semmivel, mint az olcsóbb.

Mielőtt elkezdenéd a klikkerezést ezt a honlapot alaposan olvasd át: www.klikker.hu

2011. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a klikkeres módszer tök jó, bár én csak trükk tanításra használom, engedelmességihez, ringdresszúrához szerintem nem szükséges(bár vannak kivételek). Ha tényleg nem tudod megtanítani neki a ringdresszúrát, kérj meg valakit, aki tapasztaltabb, és szívesen segít, nehogy elrontsd! Írd be a google-ba hogy ringdresszúra, nagyon hasznos linkek vannak, amit általában tenyésztők, kiállítók írtak le saját tapasztalataikból.
2011. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!