Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az akitát lehet kutyasuliba...

Az akitát lehet kutyasuliba járatni?

Figyelt kérdés
Van egy kis japán akitám. Tervbe van, hogy fogom vinni kutyaoviba a kellő szocializálódás céljából. Viszont azt nem tudom (bár én magam szükségesnek érzem), hogy kutyasuliba a későbbiekben vigyem-e. Ugyanis sok helyen hallottam, hogy nem lehet kutyaiskolába járatni, mert a gazdájának kell tanítania (gondolom abból kifolyólag, hogy nagyon egygazdás). Ám valahol meg azt mondják, hogy kötelező vinni... Tapasztalatok? Leginkább hozzáértő, akitás gazdik válaszát várom! :)
2011. aug. 17. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)


ahova én járok, az egy elég jó nevű kutyasuli, és két akita is van...:)


az egyik kölyök, most kezdte, a másik viszont a vizsgázó csoportban van.


Attól még, hogy egy gazdás, viheted!

Ott nem a kiképző neveli, hanem te...

a kiképző csak segít neked, hogy hogy neveld/tanítsd.

2011. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutyaiskolában a kiképző nem nyúl a kutyádhoz, Téged tanít :) Így ez nagyon hasznos, szerintem megéri! Én is járok a kutyámmal, és nem lehet abbahagyni, egyszerűen ottragadtam :)
2011. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

Első, te hova járatod a kutyusod?

2011. aug. 17. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:

a budakeszi-i kutyasuliba ami a budaörsi útnál van.

te is a közelben laksz?:)

2011. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, én pesti vagyok. Majd nézek akkor itt a környékünkön valami jó sulit. :)
2011. aug. 17. 13:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, hol laksz? Hátha ismerek valami jó sulit:)

Milyen céljaid vannak? Csak sima engedelmességi, rehabilitáció stb? BH? IPO?

2011. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem csak lehet, kell is, ha azt akarod, hogy felnőtt korában ne legyen gond vele. Két jó kutyasuli van, akit én ajánlani tudok (problémás kutyákkal is foglalkoznak, nagyon szép eredménnyel) az egyik a Népszigeti, a másik az Alfa kutyaiskola.


[link]


[link]

2011. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan suliba semmiképp ne menj, ahol nem te neveled a kutyát, hanem a kiképző. Nálunk a Népszigeten elég sok Akitával találkoztam már, nem volt velük semmi gond.


Merre laksz?

2011. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
XV ker. A Népszigeti még nincs is tőlünk messze.
2011. aug. 17. 16:31
 10/10 A kérdező kommentje:
Nézegettem a Népszigeti kutyasuli honlapját, és nekem egy alapfokú tanfolyam elég lenne. Nem szeretnék semmi extrát. :)
2011. aug. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!