Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mit gondol, hol érdemes...

Ki mit gondol, hol érdemes csokoládé labrador kölyköt venni? Illetve mik az anyagi vonzatai?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy a későbbiekben valószínűleg dolgoznék vele, de természetesen elsősorban családtagként tekintenék rá!

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 1. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Kennelekben kell, akik megbízhatók. Nekem nincs labradorom, én nem is tervezem, hogy labradorom lesz, de nézz körül a neten és válaszd ki, hogy neked melyik szimpatikus és a kölyköket és a szüleiket is nézd meg!!! Én a neten ezt találtam: [link]

[link]

[link]

2011. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is tenyésztőtől vegyetek. Egyébként érdemes, szerintem nagyon szép és okos kutyafajta. Az árak változóak attól függ melyik tenyésztőtől vásároltok.50 és 10 ezer forint körül mozognak az árak.
2011. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!