Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik? Mi baja...

Miért nem eszik? Mi baja lehet? :S

Figyelt kérdés

2 éves westie kan kiskutyámat nyaralásra odaadtuk a mamámhoz, elhozása elötti napon már nem is evett, amikor haza hoztuk azóta se nagyon csak egy kis húst meg csontot a kedvenc konzervjét se eszi, és a táp se érdekli.

mi baja lehet?:SS

egyébként nagyon jó kedvü!


2011. aug. 17. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy sokan lefognak hurrogni meg nem hiszik el de haragszik rátok és így mutatja ki. Mi is lepasszoltuk a macsekomat a mamámékhoz azután érdekes módon nagyon rossz lett meg nem jött oda hozzánk, hogy simizzük.Meg nem is evett a kádba pisilt -egy kicsit vicces volt- de hosszútávon nem volt a legjobb. Szerintem ez egy átmeneti állapot de ha 2 hét múlva sem eszik vidd el a dokihoz...
2011. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eddig is tavaly ott volt, de sose csinált ilyent.. Istenem de aggódok:SS
2011. aug. 17. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Van megoldás.Az a neve,hogy állatorvos.Itt látatlanban nem fogsz diagnózist kapni arról,mi baja lehet.Tudom hogy az ingyen van,de mégsem.
2011. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mamád mit adott neki enni?


Egyik hétvégére mi is rábíztuk egy barátunkra a kutyánkat. Ott csirkehúst is kapott, meg grillezett halat, meg mit tudom én még mivel kényeztették. Hazajött, itthon nem volt hajlandó megenni a tápot. Két napig bírta a finnyáskodást, azóta rendesen eszik megint.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy pillanatok alatt el lehet kapatni egy kutyát.

2011. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugyan azt kapta, amit itt is, meg tápot. este még hányt is, úgyhogy nemtudom mi lehet, az orvoshoz ma szerintem elviszem, de úgy félek!:S
2011. aug. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!