Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom kb 2 hete nagyon...

Kutyusom kb 2 hete nagyon levert, kedvetlen, kevesebbet eszik. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nagy változás nem történt az életében, ami kiválthatta volna ezt nála. De alig akar enni, nincs kedve játszani(pedig még csak 1 éves múlt), más kutyákhoz sem akar odamenni, vagy ha oda is megyünk, akkor is 1 perc múlva otthagyja. 1 hónapja múlt el a tüzelése, de nem gondolom, hogy rögtön "felnőtt" kutya lett belőle, akik inkább fekszenek egész nap, mintsem, hogy játszanának. A gyomra sajnos elég gyenge, de ez fajtajellemző is(havanese). Úgy értve, hogy néha-néha megy a hasa, vagy hány. De ez mondjuk 2 havonta 1x fordul elő, az orvos is mondta, hogy a kistestű kutyáknál gyakori.
2011. aug. 9. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem gyakori. Csivavámat hajnalban vittem az állatkórházba, mert rosszul lett. Orvos szerint csak hasmenése lesz, ez jellemző a kistestűekre. És tényleg! Pár órán belül meghalt!

Vigyed másik orvoshoz, aki lelkiismeretes..

2011. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minél előbb válts orvost,még ha kicsit messzebbre kell is vinni a kutyád.
2011. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm és megfogadom a tanácsotokat, de jelenleg a gyomrával nincs probléma, nem megy a hasa és nem is hány. Az én problémám, hogy nem értem a hangulatváltozását.
2011. aug. 9. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz, olyanhoz amelyik ért is az állatokhoz. Az enyém is kedvetlen volt az utolsó egy hónapban, enni evett, és ha nagyon könyörögtem neki akkor jött játszani, amúgy csak feküdt, de semmi testi tünete nem volt hogy gond van. Dokinak meséltem, ránézett, megtapogatta, meghallgatgatta, azt mondta semmi baja, biztos csak unatkozik. Egy hónapot bírt még onnantól, 2 nap alatt elment, ma se tudjuk mi baja volt, de nagyon feltűnő volt a levertsége. Az egy éves életkort se érte meg :(
2011. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Az én havanesemnek is pontosan ugyanez a baja, most másfél éves kan. A tiéddel mi történt végül?

2013. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!