Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad így tartani egy kutyát?

Bence_ kérdése:

Szabad így tartani egy kutyát?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 17. 22:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint csak néha van ott.Vagy elég rendszeresen takarítsák azt a pár négyzetméteres helyet...Láttam én már ennél nagyobb helyen kutyát állandóan bezárva,de se a hely,se a kutya nem így néztek ki.Amúgy,egy állandóan bezárt kutya már rég szétszedte volna azt a ketrecet,nem egy olyan stabil építménynek néz az ki...Főleg egy ilyen roti típusú kutyuli...
2011. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szegény kutyus, ez már állatkínzás. Én is kennelben tartom a kutyám, de az kb. 6X nagyobb ennél, és én el szoktam vinni sétálni, és ki szokzam engedni az udvarba. Jah, és a mi kennellünk ennél 1000- szer jobb állapotban van..
2011. aug. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
mivel totálisan ki van taposva a fű a kennel minden négyszetcentiméterében, nem hiszem, hogy napi 1 órát van ott..
2011. aug. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Látszik a pofáján szegénynek, milyen szomorú...én a gazdáját zárnám be oda néhány évre.

Ennél a halál is jobb. De nem feltétlenül altatják el a menhelyen, találnának neki gazdit.

2011. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad.A kutyának kell a tér.
2011. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem ugy tűnik, mintha a gazdik építkezés, vagy újítás közepette lennének. Lehet ez egy ilyen improvizált, ideilenes ól. lehet hogy tévedek, de akkor is szerinte igy van. Nem kell mindjárt az állatkínzó címet ráragasztani.
2011. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha van pénzük építkezni, lehetne egy normális kifutót is csinálni a kutyának, és nem egy rozsdás lábasból itatni...
2011. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
jelentsd fel őket a jegyzőnél.
2011. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
durva lehet szegénynek a nyári jégesős záporok idején.. az a nád nem sokat védhet.. :( nekünk is kennelbe van a kutyánk, én ezt nem nevezném annak..
2011. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
írd le a pontos címet
2011. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!