Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől van a kutyámnak a hasán...

Mitől van a kutyámnak a hasán egy kis púp? Úgy néz ki, mint az embereknél a köldöksérv. Mi baja van? Esetleg később lehet belőle probléma?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a hasán van egy kicsi púp, az attól van, hogy ott lett neki elvágva a köldökzsinórja...az első 1,5-2. évében az simán le fog neki száradni...Legalább is nekem ezt mondta az állatorvos :)
2011. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy bármit mondjunk rá kicsit körül kéne írni! Fájdalmas, vagy gyulladt? Kemény, vagy inkább puha? Mekkora a mérete, mindíg ott volt, vagy új jeneség, nő vagy csökken stb.
2011. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hasa közepén van, mikor elhoztam, már ott volt. Puha, kicsit rózsaszínes. Gyulladás nincs, óvatos nyomásra nem fáj neki.
2011. aug. 18. 09:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb. 1 cm az átmérője.
2011. aug. 18. 09:44
 5/6 wolf8 válasza:

én ezt a problémét a kutyámnál láttam, ahogy észre vettem 2 hét múlva megdöglött, az állatorvos azt mondta, hogy halálos betegség.


Reménykedem a te kutyádnak nem ez a baja.

2011. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5/5-nek: Remélem nem a saját kutyádról beszélsz így, csupán rosszindulat. Saját kutyáról nem beszél úgy egy normális ember hogy megdöglött. Már ha normális..
2012. máj. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!