Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól tettem, hogy bejelentettem...

Jól tettem, hogy bejelentettem a kóborkutyákat?

Figyelt kérdés
Reggel mentem a buszmegállóba és útközben összefutottam két db (szerintem fajtiszta labrador) kutyával,volt rajtuk hám,ezért úgy gondolom van gazdájuk,de hát én elmentem mellettük,bár nagyon félek az ismeretlen kutyáktól.Felhívtam a rendőrség ügyfélszolgálatát az adott városban és bejelentettem,megkérdezték támadnak e,én mondtam,hogy engem nem támadtak meg,de hát egy gyereket ki tudja meg e támadnának,hiszen én majdnem 170cm vagyok,attól hogy velem nem kezdtek ki,lehet egy gyerekre támadnának.de azt is mondta a rendőr,hogy ha úgy van megölik őket,de sajnálom a kutyákat is,de ha megtámadnának egy gyereket azt jobban sajnálnám..jól tettem,hogy bejelentettem a kóborkutyákat??
2011. aug. 18. 10:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egyáltalán nem tetted jól. Biztosan valahonnan elkóboroltak, hiszen van rajtuk hám, és fajtatiszták, gondolom otthon halálra aggódják magukat érte. És erre te megöleted? Nekem is elszökött már 3x ez a butus ki eb, volt olyan hogy 2 hét múlva került haza, mert valaki hazavitte, és megnézette a chipet. Ez nem helyes megoldás, be kellett volna fognod, elvinni állatorvoshoz hogy megnézzék a chipet, de ha nincs neki akkor meg lefényképezed és kiplakátolod. Ez nagyon gonosz dolog volt. Gondolj bele, ha a kutya egy kisgyerekes családhoz tartozik.. hogy fog majd sírni érte az a szegény gyerek.
2011. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Persze,hogy jól tetted !
2011. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az elaltatást arra értették a rendőrök, ha netán megtámadnának valakit. Azért, mert találnak egy kutyát, amik ráadásul ápoltak, fajtatiszták, hám is van rajtuk, nem fogják azonnal lepuffantani.
2011. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%
Nem! Főleg ha volt rajtuk hám.
2011. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

Nem tetted jól egyáltalán. Ilyenkor fel szokták hívni a rádiót, bemondják, hogy itt és itt mászkál két kutyus... Vagy ha ez sem, akkor állatmenhelynek szólni.

A sintérek elaltatják...:((

2011. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 tetro ***** válasza:
én azt nem értem, miért a rendőrségnek jelentetted be? semmi közük nincs az ártalmatlan kóbor kutyákhoz...
2011. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Felesleges volt, a kóbor kutyákon általában nincsen nyakörv, hám meg pláne! Ezek a labrik valakihez tartoztak, akit lehet, hogy az ügybuzgóságodnak köszönhetően megbírságolnak.
2011. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem tetted jól, mert a labrador fajtájú kutyák nagyon barátságosak, főleg kisgyermekes családok választják őket. Ha két cullos, kiéhezett, ingerült, valóban kóbor kutyát látsz akkor jelentsd be, de legközelebb kétszer gondold át kérlek milyen módon akarsz másoknak segíteni.
2011. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Ezt a síntér alatatja marhaságot nemtom honnan szedig egyesek, van egy türelmi idő. Ha annyira keresik őket, akkor feltehetőleg a gazda körül fog nézni a telepen is, és hazaviszi őket. Viszont az utcán császkálva meg sokkal nagyobb balesetek érhetik őket, mint a telepen.
2011. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

És ugyan mondd már el, h miért támadnának meg egy gyereket csak úgy?? Mert 120 centi és nem 170? Hagyjuk már..... Volt valaha kutyád? Ismertél kutyásokat, kutyákat?

Istenem...ha a túlbuzgóság tudatlansággal párosul.

Nem, nem tetted jól. Ezek nem kóborkutyák voltak hanem max kóborló kutyák vagy csak nem láttad a gazdájukat.

(bár azért a rendőrségnek valószínű nem az az első dolga ilyenkor h kivonuljon nagy erőkkel két labradorhoz....)

2011. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!