Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tetszik ez a haj? /Bejele...

Hogy tetszik ez a haj? /Bejelentettem ma anyáméknak h ilyen hajat szeretnék, és egyből elkezdtek itt veszekedni, h nehogy már ilyen hajam legyen -. - meg h néz már ki.18 évesen hagy döntsem már el h mit kezdek a hajammal-. -

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 12. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem tetszik,bocsi. :)

De ha neked tetszik,hajrá!Te hajad,szüleidet nem értem.Én 15éves vagyok,de nem szólnak bele,hogy milyen legyen a hajam.

2011. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én is csinálnék hasonló friszkót, de csak úgy, hogy a felnyírás akkor látszódjon,ha összefogom a hajam.
2011. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Nekem tetszik, de divatszar lett, már rengeteg iylet látok -.- nemrég még én is meg akartam csináltatni ilyenre, de így már nincs kedvem.

Egyébként ha neked ez tetszik, és illik hozzád, simán csináltasd meg. 18 évesen ne szóljanak már bele a szüleid...

2011. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hé, ő nem a Rammstein énekesének a csaja? :D

Amúgy nekem tetszik, bár nem vállalnám be.

2011. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én sosem csináltatnám meg, bár stílusos. én nem láttam még senkinek ilyet, csak annak a két amcsi énekesnek, meg Hiennek :D amúgy jó benne, hogyha máshol választod el, akkor nem látszik. de borzasztóan sok idő lehet, mire visszanő. ja, és ne kérd ki a véleményüket, elmúltál 18 éves, ez csak haj.
2011. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen hajat szeretnél, szerintem nem vagy egy elveszett lélek, tedd azt, amit szeretnél. Az én édesanyám is konzervatív, de én még borotváltam is régen a tarkómat. Nyáron meg kifejezetten jól is jöhet, pár éve még én is szenvedtem a derékig érő haj alatti melegben..

25N

2011. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
csak bátran! Anyudék is megszokják majd.:D
2011. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hű, nekem nem tetszik. a sulimba jár Hien, neki is ilyen a haja, és olyan csúnya lett szegény :/
2011. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, bár én nem vállalnám be, de egy arányos fejformával igen jó lehet.

Amúgy meg szerintem ettől Hien nem lett csúnyább, szeretnék én olyan csúnya lenni mint ő... Mindegy, ízlések és pofonok.


17/L

2011. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadt ronda, mint egy agyműtét után.. De ha neked teszik csináltasd meg, anyuék max kiverik a hisztit neked ha meglátják, de igazából a te dolgod kéne hogy legyen.
2011. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!