Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámból átmászott rám a...

A kutyámból átmászott rám a bolha, és nem tud megdögleni?

Figyelt kérdés

Észre vettem, hogy mikor simogattam a kutyám egy bolha megcsípte a karom,. Össze akartam nyomni a körmömmel, de elugrott. Ekkor bementem gyorsan, megzuhanyoztam hajat mostam, ruhát váltottam. Majd 10 perc után azt éreztem, hogy csípi a hátam. Ekkor megint megzuhanyoztam gyorsan, majd megint váltottam ruhát, és megint hajmosás. 30 perc után megint ezt éreztem, ekkor megfürödtem jó forró vízbe, és utána megint lezuhanyoztam., És hajmosás, és ruha váltás. És még mindig azt érzem, hogy csípne egy bnolha a hátamat.

Most csak képzelgek, és ezért, vagy van olyan bolha, ami 3x fürdés után is életben marad?


2011. aug. 18. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak képzeled! Ha meg nem is döglött, de biztosan lemostad magadról. Amúgy a bolha inkább a boka környékén, és lábszáron csípi az embert, ritkábban térdtől fölfelé
2011. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kutya megfürdet Neostomosanos vízben. Kutyára bolha elleni szer.

Kutya tartózkodási helyét befújni, lelocsolni Neostomosanos vízzel. Akkor nem ugrál rád egy bolha sem. Amúgy, csak fantom érzésed lehetett ennyi átöltözés, stb után.

2011. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a szekrényben bolhafészek van... :)
2011. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szőnyeg volt a közelben azt alaposan porszívózd fel mert e a bolhák petéi/"kukacai" vagy mik, azok megélnek a szőnyegben is mert onnan is tudnak táplálékot kinyerni és nem veszed őket észre mert nagyon kicsik és mikor bebábozódnak akkor a körülöttük lévő porszemcséket használják fel ennyi remélem tudtam segíteni de a kutyát folyamatosan kezelni kell persze a tartózkodási helyét is :)
2011. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!